Aizvadītā PSG mača laikā noziedznieki saņēma gūstā divu spēlētāju tuviniekus

15/03/2021 12:27

Francijas augstākās līgas “Ligue 1” aizvadītās nedēļas nogales spēlē starp Parīzes “Saint-Germain” un “Nantes” vienībām (1:2) “ārpus kadra” notika nepatīkams incidents, jo dueļa laikā noziedznieki saņēma gūstā PSG futbolistu Anhela Di Marijas un Markinjuša tuviniekus, uzzinājis medijs ESPN.

Mača laikā zagļi ielauzās Di Marijas ģimenes un Markinjuša vecāku mājās, saņēma tur esošos cilvēkus gūstā un aplaupīja viņu īpašumus. Spēlē pret “Nantes” Di Marija tika nomainīts 62. minūtē, taču tas nebija sportisku iemeslu dēļ, bet gan tādēļ, lai argentīnietis varētu ātrāk steigties pie savas ģimenes.

Tiešraidē bija redzams, ka PSG direktors Leonardu runāja pa telefonu ar kādu personu. Viņš pēc tam steidzās pie galvenā trenera Maurisio Početino, lai paziņotu par Di Marijas incidentu, kā rezultātā treneris nomainīja spēlētāju un pavadīja viņu uz ģērbtuvēm, paskaidrojot situāciju.

Policija ir uzsākusi izmeklēšanu un ir gatava nodrošinātu pilnvērtīgu atbalstu gan Di Marijam, gan Markinjušam. Medijs “TyCSports” informē, ka Di Marijas ģimene ir tikusi cauri sveikā bez miesas bojājumiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….