”Ajax” iesit trīs pret Kijevas ”Dynamo”, AEK un ”Vidi FC” cīņā divas sarkanās kartītes

22/08/2018 23:53
Atēnu AEK, ''Vidi FC'', Sportazinas.com

UEFA Čempionu līgas ”play-off” kārtā aizvadīti trīs dueļi. Pie uzvarām tikušas Amsterdamas ”Ajax” un Atēnu AEK vienības, taču uzvarētājs netika noskaidrots starp Bernes ”Young Boys” un Zagrebas ”Dinamo” futbolistiem. Komandas, kas divu spēļu summā uzvarēs, iekļūs Čempionu līgas pamatturnīrā, tikmēr zaudētājas automātiski kvalificēsies Eiropas līgas grupu turnīram.

Nīderlandes čempionvienība Amsterdamas ”Ajax” savā laukumā jau dueļa otrajā minūtē izvirzījās vadībā pret iepriekšējās sezonas Ukrainas vicečempioni Kijevas ”Dynamo”. Rezultatīvi sita 21 gadus jaunais holandiešu talants, pussargs, Donijs Van Beks.

16. minūtē ”Dynamo” izlīdzināja rezultātu, vārtus gūstot Tomašam Kedzioram. Tomēr līdz puslaika beigām ”Ajax” ieguva divu vārtu pārsvaru. Vispirms Marokas izlases pussargs Hakims Zijehs pārspēja Denisu Baiko, bet 43. minūtē Serbijas izlases pussargs Dušans Tadičs panāca jau 3:1.

Ungārijas spēcīgākā komanda ”Vidi FC” savā laukumā uzņēma Atēnu AEK, kas iepriekšējā kārtā ”izsita” Glāzgovas ”Celtic”. Mājinieki ļoti neveiksmīgi sāka maču, jo jau 23. minūtē Ungārijas izlases pussargs Šabolcs Husci nopelnīja sarkano kartīti.

35. minūtē Viktors Klonaridis izvirzīja vadībā AEK, bet četras minūtes pēc pārtraukuma Anastasis Bakasetas panāca 2:0. Tomēr 25 gadus vecais Grieķijas izlases uzbrucējs saņēma sarkano kartīti, klubiem dueli turpinot desmit vīru sastāvā. 65. minūtē 35 gadus vecais Danko Lazovičs panāca 1:2, saglabājot dueļa intrigu.

Šveices čempionvienība Bernes ”Young Boys” savu skatītāju priekšā spēkojās ar Horvātijas labāko komandu – Zagrebas ”Dinamo”. Jau otrajā minūtē šveiciešu aizsargs Kevins Mbabu pārspēja ”Dinamo” vārtu vīru Danielu Zagoraču. Tomēr puslaika izskaņā, 40. minūtē, horvātu uzbrūkošais pussargs Mislavs Orsičs panāca 1:1.