“Ak Bars” deviņu vārtu mačā apspēlē “Salavat Yulaev”, SKA iemet vienu ripu un uzvar

21/08/2021 19:57
Kazaņas Ak Bars

Šovakar Kazaņā norisinājās vēl divas spēles pirmssezonas turnīrā “Čempionu kauss”. Vakara mačā mājiniece “Ak Bars” ar 5:4 apspēlēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Pēc 19 nospēlētajām sekundēm viesi atklāja rezultātu, atzīmējoties Tēmu Hartikainenam, taču pavisam drīz Stīvens Kempfers panāca izlīdzinājumu. Piecas minūtes pirms pārtraukuma Kirils Culigins atkārtoti izvirzīja viesus vadībā – 1:2.

Otrajā trešdaļā “Ak Bars” pretinieku vārtos iemeta trīs ripas, izceļoties Dmitrijam Kagarļickim, Dmitrijam Voronkovam un Vilam Džordanam, kamēr Ufa atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu Hartikainena izpildījumā, līdz ar ko pirms noslēdzošā perioda rezultāts bija jau 4:3 par labu Kazaņai. 41. minūtē Artūrs Brovkins panāca 5:3, bet Ufa nepadevās un 48. minūtē Sergejs Šmeljovs samazināja deficītu, tomēr uzvaru svinot “Ak Bars” – 5:4.

Otrajā mačā skatītāji ieraudzīja tikai vienu vārtu guvumu – Sanktpēterburgas SKA uzbrucējs Antons Burdasovs 34. minūtē pārspēja Magņitogorskas “Metallurg” vārtsargu Vasiliju Košečkinu, mačam noslēdzoties ar 1:0. Viens no “Metallurg” galvenā trenera Iļjas Vorobjova palīgiem šosezon ir Latvijas speciālists Viktors Ignatjevs.

Rītdien Čempionu kausa finālā spēlēs “Ak Bars” un SKA, kamēr “Salavat Yulaev” un “Metallurg” aizvadīs maču par trešo vietu.