Video. “Ak Bars” hokejisti izcīna grūtu uzvaru pret “Ņeftehimik”

13/12/2016 21:26

Ņižņekamska (Krievija), 13.dec., LETA. Pie grūtas uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā otrdien tika spēcīgā Kazaņas “Ak Bars” vienība, kas izbraukumā ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts tikai 34.minūtē, kad vārtus guva “Ak Bars” hokejists Zijats Paigins, turklāt jau nedaudz vairāk kā pēc minūtes 2:0 panāca Aleksandrs Svitovs.

Līdz otrās trešdaļas beigām mājinieki gan vienus vārtus atguva, kad izcēlās “Ņeftehimik” aizsargs Džefrijs Kinreids.

Cīņas turpinājumā vārti vairs netika gūti. Lai gan pēdējā minūtē “Ņeftehimik” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, neizšķirtu mājiniekiem panākt tā arī neizdevās.

Ņižņekamskas vienībai šis bija trešais zaudējums pēdējo četru maču laikā.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 98 punktiem 39 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr otrā ar 91 punktu ir Maskavas CSKA, kas gan jau aizvadījusi 41 spēli. Tikmēr Latvijas vienība Rīgas “Dinamo” ar 34 punktiem 39 spēlēs ir pēdējā starp 14 vienībām, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 26 punktiem.

Savukārt Austrumu konferences kopvērtējuma vadībā ar 87 punktiem 40 mačos atrodas pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr “Ak Bars” ar 85 punktiem ir trešā.

Pašlaik līgā ir sācies pārtraukums, kas saistīts ar valstsvienību cīņām, tomēr daži mači šonedēļ tāpat tiks aizvadīti. Rīgas “Dinamo” savā nākamajā spēlē tieši nākamnedēļ viesosies pie Novosibirskas “Sibirj” komandas. Šogad Latvijas vienībai mājas spēles vairs nav plānotas.