“Ak Bars” turpina pārliecinoši un panāk 3-0, CSKA pārņem vadību sērijā pret “Lokomotiv”

21/03/2021 18:36
Kazaņas Ak Bars

Šovakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) “play-off” turnīrā norisinājās divi konferenču pusfinālu mači. Vienā no tiem Kazaņas “Ak Bars” ar 2:1 apspēlēja Ufas “Salavat Yulaev” un panāca vadību sērijā ar 3-0. Savukārt otrajā spēlē

“Ak Bars” Ufā ieradās lieliskā noskaņojumā, pirms tam izcīnot divas uzvaras savās mājās, neļaujot pretinieku triecienmaiņai gūt kaut vienus vārtus. 17. minūtē Kazaņas kluba uzbrucējs Kirils Petrovs atklāja rezultātu. Otrā perioda sākumā Dmitrijs Kugriševs panāca izlīdzinājumu, tomēr trīs minūtes vēlāk Mihails Gluhovs guva otros vārtus Kazaņas labā – 2:1. Jāatzīmē, ka ar piespēli šajā vārtu guvumā atzīmējās vārtsargs Timurs Biļalovs.

Kazaņas klubam tā bija pirmā uzvara Ufā šosezon. Rezultāts sērijā kļuvis 3-0 un sērija var noslēgties jau otrdien, 23. martā. Tas notiks gadījumā, ja “Ak Bars” svinēs arī ceturto uzvaru. Pagaidām “Ak Bars” ir vienīgais klubs, kurš 2020./2021. gada sezonas “play-off” turnīrā nav piedzīvojis nevienu zaudējumu.

Mačā starp “Lokomotiv” un CSKA rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad pretuzbrukumā precīzs bija Maskavas kluba hokejists Konstantīns Okulovs. Šāds rezultāts saglabājās līdz 45. minūtei, kad mājinieku spēlētājs Pāvels Tjutņevs izlīdzināja rezultātu – 1:1. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams overtaims. Papildlaiks ilga pusotru minūti – Antons Sļepiševs bija pirmais pie atlēkušās ripas un ieraidīja to tukšos vārtos, palīdzot CSKA pārņemt vadību sērijā.