“Ak Bars” un “Metallurg” svin pārliecinošas uzvaras

05/10/2020 21:37

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Kazaņas “Ak Bars” svinēja uzvaru tā sauktajā “zaļajā derbijā”, apspēlējot Ufas “Salavat Yulaev” ar 4:1.

Pēc divām trešdaļām rezultāts bija 1:1, tomēr Kazaņai piederēja nospiedošs pārsvars metienos – 31:11. Trešajā periodā “Ak Bars” labāk izmantoja savus momentus, ar vārtu guvumiem atzīmējoties Džastinam Azevedo, Artjomam Gaļimovam un Stefanam da Kostam, kurš šajā spēlē izcēlās ar 2+1.

Ar 19 punktiem 13 spēlēs “Ak Bars” ir Austrumu konferences vicelīdere, bet “Salavat Yulaev” ar 18 punktiem 14 mačos ieņem trešo pozīciju.

Vēl vienā spēlē Magņitogorskas “Metallurg” ar 4:1 apspēlēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Viesi ātri panāca divu vārtu pārsvaru, bet otrās trešdaļas sākumā “Metallurg” bija vadībā ar 3:0. Īsi pirms otrā pārtraukuma “Neftekhimik” samazināja deficītu līdz 3:1, bet pēdējā minūtē punktu pielika Sergejs Plotņikovs.

Ar 16 punktiem 12 mačos “Metallurg” atrodas piektajā vietā Austrumos, kamēr “Neftekhimik” ar astoņiem punktiem 12 spēlēs – 10. pozīcijā.