Akmens: Nedaudz esmu bēdīgs, jo ļoti gribēju uzvarēt

23/06/2023 17:50
Nokopēts
Roberts Akmens

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien Polijā Eiropas spēlēs ļoti gribēja uzvarēt 200 metru distancē, sportista pēc sacensībām teikto audioierakstā atskaņo Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Jau ziņots, ka Akmens piektdien izcīnīja bronzas medaļu Eiropas spēļu finālā 200 metru distancē. Viņš finālā distanci beidza 37,189 sekundēs un piekāpās vien portugālim Mesiasam Baptistam (36,845) un zviedram Peteram Menningam (37,179). Tā Latvijas delegācijai ir pirmā medaļa šā gada Eiropas spēlēs.

“Jūtos labi, taču nedaudz esmu arī bēdīgs, jo ļoti gribēju uzvarēt un pievienot zelta medaļu savai godalgu kolekcijai,” pēc fināla teica Akmens.  “Biju ļoti noguris pēc četriniekiem, kur izliku sevi visu, un nesaprotu, kur radu spēkus vieninieku sacensībām,” atklāj airētājs. “Psiholoģiski ļoti gribēju tikt pie medaļas, un tāpēc varbūt tas izdevās. Perfekti paņēmu startu un mēģināju turēt tempu līdz galam.”

Eiropas trešajās spēlēs Latviju pārstāv 96 sportisti 17 sporta veidos. Sacensības no 21.jūnija līdz 2.jūlijam notiek Krakovā un citās Mazpolijas vojevodistes pilsētās. Eiropas spēles notiek reizi četros gados. Pirmās spēles notika 2015.gadā Baku, bet otrās – 2019.gadā Minskā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām