“Alfa Romeo” F-1 komandas sastāvs arī nākamajā sezonā paliks nemainīgs

14/09/2023 14:36
Nokopēts
Guaņju Džou un Valteri Botass

Arī nākamajā sezonā Pirmās formulas (F-1) komandā “Alfa Romeo” startēs soms Valteri Botass un Guaņju Džou no Ķīnas, ceturtdien paziņoja vienība.

Abi piloti “Alfa Romeo” pārstāvēs trešo sezonu un Džou beidzot kā pirmajam ķīnietim F-1 būs iespēja startēt pašmāju trasē Šanhajā. Pēdējās divas sezonas Covid-19 ierobežojumu deļ Šanhajas “Grand Prix” tika atcelts, bet plānots, ka nākamajā sezonā sacīkste beidzot varēs notikt. “Manas attiecības ar Valteri [Botasu] ir patiešām labas. Mēs kopā daudz strādājam, lai komanda kļūtu labāka,” norāda 24 gadus vecais ķīniešu pilots. “Esmu sajūsmā, ka beidzot varēšu startēt Ķīnā savu līdzjutēju priekšā. Tas būs lielisks brīdis un esmu lepns, ka varu to paziņot saviem atbalstītājiem.”

Pēc šīs sezonas “Alfa Romeo” pārtrauks sadarbību un galveno sponsoru “Sauber” un pagaidām nav zināms ar kādu nosaukumu vienība nākamsezon startēs.

Šī sezona “Alfa Romeo” nav izdevusies un F-1 Konstruktoru kausā vienība ar desmit punktiem pēc 14 posmiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē. Trīs punkti ir pēdējā vietā esošai “AlphaTauri”, bet pārliecinoši līderi ar 583 punktiem ir “Red Bull”. Botass šosezon izcīnījis sešus punktus, bet Džou – četrus, ieņemot attiecīgi 15.un 16.vietu kopvērtējumā. Līderis ar 364 punktiem ir Nīderlandes autosportists Makss Verstapens no “Red Bull”.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām