Alkarass sasniedz Madrides “ATP 1000” ceturtdaļfinālu

03/05/2023 13:39
Karloss Alkarass

Madrides “ATP 1000” sērijas tenisa turnīra ceturtdaļfinālu otrdien sasniedza ranga otrais numurs spānis Karloss Alkarass, kamēr planētas trešā rakete neitrālais sportists Daņiils Medvedevs piedzīvoja zaudējumu.

Alkarass ceturtās kārtas mačā viegli ar 6-1, 6-2 pieveica Aleksandru Zverevu (ATP 16.) no Vācijas un cīņā par vietu pusfinālā spēlēs ar neitrālo sportistu Karenu Kačanovu (ATP 12.), kurš ar iepriekšējā kārtā ar 7-6 (10:8), 6-4 pārspēja savu tautieti Andreju Rubļovu (ATP 6.).

Tikmēr Medvedevs astotdaļfinālā ar 6-7 (1:7), 4-6 zaudēja citam neitrālajam sportistam Aslanam Karacevam (ATP 121.). Savukārt ceturtdaļfinālu izdevās sasniegt ar ceturto numuru izsētajam grieķim Stefanam Cicipam (ATP 5.), kurš ar 6-3, 6-1 droši uzvarēja spānis Bernabē Sapatu Miraljesu (ATP 42.). Grieķa pretinieks nākamajā kārtā būs vācietis Jans-Lenards Štrufs (ATP 65.), kurš sīvā cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 7-6 (9:7), 6-7 (7:9), 6-4 pārspēja Pedro Kačinu (ATP 67.) no Argentīnas.

Tikmēr sieviešu vienspēļu turnīra pusfinālu otrdien sasniedza pasaules otrā rakete neitrālā sportiste Arina Sabaļenka, kura ar 2-6, 6-2, 6-1 pieveica Majaru Šerifu (WTA 59.) no Ēgiptes. Sabaļenkas pretiniece cīņā par vietu finālā būs grieķiete Marija Sakari (WTA 9.), kura otrdien ar 6-7 (3:7), 6-4, 6-2 pieveica Irinu Begu (WTA 35.) no Rumānijas. Turnīrs Madridē uz māla seguma norisināsies līdz 7.maijam.