Alonso: Strādāsim, lai saglabātu tādu pat tempu

11/06/2022 13:38
Nokopēts
Fernando Alonso

Pirmās formulas (F-1) Alpu braucējs Fernando Alonso piektdien Baku atradās labāko pieciniekā kopā ar “Ferrari” un “Red Bull”.  Tomēr pieredzējušais pilots norādīja, ka Baku var notikt jebkas.

“Alpine” noteikti izskatījās konkurētspējīga Azerbaidžānas Grand Prix nedēļas nogales treniņu braucienos, spānim ierindojoties piektajā vietā. Alonso pierādīja, ka tā nav nejaušība, ieņemot ceturto vietu otrajā treniņbraucienā, apsteidzot tautieša Karlosa Sainsa “Ferrari” un sāncensi Pjēru Gaslī. “Parasti ielu trasēs jūs pieliekat visu pieejamo piespiedējspēku, tāpat kā Monako un Singapūrā, ir jājūt saķeri līkumos, tāpēc sestdienas kvalifikācija ir prioritāte. Lai gan Baku ir ielu trase, šeit visu izsaka svētdiena. Automašīna nejūtas tik satverama līkumos un ir viegli kļūdīties. Mēs šodien bijām ātri, tāpēc strādāsim, lai nodrošinātu, ka rīt saglabājam tādu pat tempu. Paskatīsimies, kā mums ies rīt,” sacīja Alonso, atbildot par savas komandas uzstādījumu.

Lai gan Estebans Okons nespēja līdzināties sava komandas biedra labajm laikam, viņam izdevās iekļūt labāko desmitniekā abās treniņu sesijās. Pilots šķita apmierināts ar savu sniegumu. “Šī mums kopumā bija pienācīga diena. Baku ir vieta, kur jums patiešām ir jāizmanto visas šīs treniņu sesijas un jāapgūst apļi. Pārliecība šeit ir galvenā. Pēc šodienas automašīna šķiet konkurētspējīga, to ir prieks redzēt,” pēc otrā treniņbrauciena sacīja Okons.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.6
4.75
5.42
3.64
3.85
2.06
4.4
3.9
1.73
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām