Alvaress nosargā neapstrīdamā čempiona titulu (VIDEO)

07/05/2023 12:05
Nokopēts
Kanelo Alvaress

Meksikas bokseris Sauls Kanelo Alvaress sestdien Gvadalaharā, Meksikā, pēc punktiem uzvarēja britu Džonu Raideru un nosargāja neapstrīdamā čempiona titulu otrā vidējā svara kategorijā.

Pēc 12 raundiem Alvaresam divi tiesneši piešķīra uzvaru ar 118:109, bet viens – ar 120:107. 32 gadus vecajam Alvaresam ir čempiona jostas Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) versijās, kā arī “The Ring” čempiona josta. Iepriekšējo cīņu meksikānis aizvadīja septembrī Lasvegasā, kad cīņu triloģiju ar Kazahstānas bokseri Genādiju Golovkinu noslēdza ar uzvaru.

Alvaress profesionālajā boksā ringā kāpis 63 reizes, uzvarot 59 cīņas, 39 no tām ar nokautu. Viņam ir arī divi neizšķirti un divi zaudējumi. 34 gadus vecajam Raideram aiz muguras ir 38 cīņas un 32 uzvaras, no tām 18 ar nokautu.

Duelis norisinājās “Akron” stadionā, kur to klātienē noraudzījās vairāk nekā 50 000 skatītāju. Tajā pat cīņu vakarā dueli aizvadīja arī latvietis Ričards Bolotņiks, taču tobrīd vēl stadions nebija pilns.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām