Alvaress: Ringā vēlos Golovkinam nodarīt pāri

28/08/2018 18:30
Nokopēts

Sauls Alvaress 15.septembrī, “T-Mobile” arēnā Lasvegsā, tiksies ar pazīstamo Kazahstānas bokseri Genādiju Golokvinu. Pirms gaidāmā dueļa Meksikas bokseris Alvaress intervijā “Boxing Sciene” izteicies, ka vēlas nodarīt pretiniekam pāri.

“Esmu ļoti motivēts. Vairāk nekā jebkad. Par cīņu esmu ļoti pārliecināts. Tāds esmu pēc tā, ko Golovkins par mani pateicis. Ringā vēlos viņam nodarīt pāri. Man ir bijusi laba sagatavošanās un esmu pārliecināts par to, ko darīšu ringā,” sacīja Alvaress.

Golovkins (37-0-1, 33 KO), kurš ir vidējā svara čempions Pasaules boksa padomes (WBC), Pasaules boksa asociācijas (WBA) un Starptautiskās boksa federācijas( IBF) versijās, aizvadīs revanša cīņu ar bijušo pasaules čempionu divās svara kategorijās Saulu Alvaresu (49-1-2, 34 KO). Iepriekš abi tikās 2017. gada septembrī, kad pēc strīdīga tiesnešu lēmuma, tika fiksēts neizšķirts. Tā kā Golovkins netika uzveikts, viņš saglabāja visas savā īpašumā esošās jostas.

“Vēlos Golovkinu nokautēt. Tas ir tas, ko vēlos un tāds ir mans mērķis. Pirmā mūsu cīņa man deva vadlīnijas gaidāmajam duelim. Zinu, kā varu viņu nokautēt, jo pagājušajā cīņā liku Golovkinam sajust sāpes. Arī šajā cīņā vēlos darīt to pašu,” uzsvēra bijušais čempions.

Cīņa norisināsies svara kategorijā līdz 72,6 kilogramiem un 28 gadus vecajam Alvaresam tas būt tikai otrais duelis šādā svarā. 36 gadus vecais Golovkins centīsies uzstādīt Starptautiskās boksa federācijas (IBF) rekordu – 20 uzvarētas titula aizstāvēšanas cīņas vidējā svarā. Pašreizējais rekords pieder amerikānim Bernārdam Hopkinsam.

Vakar intervijā Kazahstānas bokseris Golovkins sacīja, ka Alvaresa sitiena ir vāji: “Atceros mūsu pirmo cīņu. Neko nejutu. Atminos, ka sajutu tikai pāris viņa sitienus. Tie bija kā pliķi. Nejutu īstu spēku tajos, bet nezinu kāpēc. Viņš noteikti nav stiprākā sitiena īpašnieks. Nešķiet, ka viņam būtu smagas rokas, saprotiet? Alvaress ir ātrs un veikls, bet viņš vairāk ir gudrs bokseris. Sauls zina, kā boksēt.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām