Alvaress: UFC piedalās pasaules labākie cīkstoņi? Pilnīgas muļķības!

Edijs Alvaress, sportazinas.com
Edijs Alvaress | Foto: MMA Mania

Cīņas sporta organizācijas “ONE Championship” cīkstonis uzskata, ka populārajā un šī brīža lielākajā jauktās cīņas mākslas kompānijā “Ultimate Fighting Championship” () nepiedalās planētas labākie cīkstoņi.

Alvaress savulaik ir cīnījies gan UFC, gan arī “Bellator MMA” rīkotajās sacensībās, taču šobrīd ir Singapūrā bāzētās organizācijas “ONE Championship” pārstāvis.

“Teorija, ka UFC piedalās pasaules labākie cīkstoņi, ir pilnīgas muļķības,” medijam “MMA Fighting” sacīja Alvaress. “Es agrāk necīnījos UFC, bet tad devos uz šīm sacensībām un uzreiz uzveicu, iespējams, visu laiku labāko vieglā svara cīkstoni Rafaelu dos Anjosu. Es no malas ienācu UFC un kļuvu par pasaules čempionu – tas ir fakts, kas apstiprina, ka pasaules labākie cīkstoņi ir dažādās vietās un nereti viņi ir nezināmi.”

Savā MMA karjerā Alvaress aizvadījis 38 cīņas, no kurām uzvaras guvis 30. Alvaress no 2009. līdz 2014. gadam piedalījās “Bellator MMA” sacensībās, bet tad pievienojās UFC. Jau savā ceturtajā cīņā viņš kā nomināli vājāks cīkstonis uzveica dos Anjosu un kļuva par UFC vieglā svara čempionu.

Savukārt “ONE Championship” seriālam viņš pievienojās 2018. gadā. Tā ietvaros viņš aizvadījis divas cīņas, uzvaru izcīnot vienā no tām.

“Esmu pārliecināts, kasitienu līmenis “ONE Championship” ir augstākā līmenī nekā UFC,” turpināja Alvaress. “Šobrīd man nepieciešams pielāgoties, jo pretinieki ir augumā lielāki un viņi jau ilgus gadus cīnās šeit. Es gan nedomāju, ka auguma pārsvars nodrošina uzvaras, jo svarīgākais ir vēlme uzvarēt.”

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jauni komentāri Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
jauni komentāri
Viesis
jauni komentāri

Lai šitais čubriks labāk paskatās savu cīņu ar makčikenu, lētā prodažnaja škura