Amadio un Kopitars sagādā Girgensona “Sabres” kārtējo bezcerīgo zaudējumu

17/02/2018 22:52

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) vakara agrajā spēlē kārtējo reizi neizteiksmīgu hokeju parādījusi Bufalo “Sabres” vienība, kas mājās ar 2:4 zaudēja Losandželosas “Kings” hokejistiem.

Abu komandu iepriekšējos 16 savstarpējos dueļos 15 reizes uzvaras bija svinējusi mājiniece. Tendence neturpinājās, “Kings” hokejistiem dominējot pirmajos divos periodos, kuros pa diviem vārtiem guva slovēnis Anže Kopitars un itāļu izcelsmes kanādietis Maiks Amadio, kam šie bija pirmie divi vārtu guvumi NHL – 4:0.

“Sabres” spēja atmosties tikai pēdējā periodā, kad Marko Skandella un Rasmuss Ristolainens mājiniekus pietuvināja līdz 2:4, tomēr tas tad arī bija viss.

Zaudētāju rindās Zemgus Girgensons spēlēja ceturtajā uzbrucēju trijniekā (ar Jākobu Jozefsonu un Džordanu Nolanu), 12:47 laukumā pavadītajās minūtēs izdarot vienu spēka paņēmienu un izcīnot uzvaru 67% iemetienu.

Bufalo komandai šis bija 42. zaudējums aizvadītajās 59 spēlēs, vienībai ierindojoties priekšpēdējā vietā visā līgā. “Kings”, turpretim, ar izcīnītiem 67 punktiem par viena punkta tiesu atpaliek no izslēgšanas zonas.