Amerikāņu lodes grūdējs uzstāda ceturto visu laiku labāko rezultātu

Raiens Krouzers, sportazinas.com
Raiens Krouzers | Foto: World Athletics

ASV lodes grūdējs sestdien vieglatlētikas sacensībās Marjetā, Džordžijas štatā, sasniedza dalītu ceturto visu laiku labāko rezultātu.

Krouzera personīgais rekords pirms šīm sacensībām bija 22,90 metri, kas bija dalīts sestais visu laiku labākais rezultāts.

“Athletics Weekly” ziņo, ka Krouzeram sestdien pirmajos trīs veiksmīgajos mēģinājumos lode lidoja 22,15, 22,24 un 22,73 metru tālumā, bet ceturtajā – 22,91 metru, kas viņam ir jauns personīgais rekords.

Visu laiku labākais lodes grūdējs ir viņa tautietis Rendijs Bārnss, kurš 1990.gada 20.maijā sasniedza pasaules rekordu – 23,12 metri. Sešas dienas vēlāk viņam bija arī par diviem centimetriem tuvāks rezultāts.

Trešais visu laiku tālākais metiens – 23,06 metri – pieder bijušās Austrumvācijas lodes grūdējam Ulfam Timmermanam, bet tālāk ar 22,91 metru seko itālis Alesandro Andrei, kā arī divi amerikāņi Džo Kovacs un Krouzers.

Tālāko metēju sarakstā 27 gadus vecajam Krouzeram tagad ir dalīta trešā vieta. Šajā sarakstā 50.vietu ar 21,74 metriem ieņem Latvijas rekordists Jānis Bojārs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par