Amizants gadījums – futbolists paklūp uz bumbas un netrāpa vārtos no metra attāluma (VIDEO)

12/09/2020 23:24
Asters Vranks

Šodien Beļģijas futbola čempionāta piektās kārtas mačā “Mechelen” savā laukumā piekāpās “Ostende” vienībai ar rezultātu 0:1. Spēles 67.minūtē par tikšanās antivaroni kļuva mājinieku komandas pussargs Asters Vranks, kuram neizdevās raidīt bumbu tukšos vārtos no metra attāluma.

“Mechelen” komanda atradās uzbrukumā, kad “Ostende” kluba vārtsargs Ubers neveiksmīgi nespēlēja izgājienā un raidīju bumbu pie pretinieku spēlētāja Džefrija Hiremana kājām. Hiremans mēģināja pārmest pretinieku vārtsargu, taču trāpīja pa vārtu pārliktni.

Bumba nonāca pie “Mechelen” kluba spēlētāja Astera Vranka, kurš stāvēja metra attālumā no tukšajiem vārtiem. Vranks slikti trāpīja pa bumbu, paklupa uz tās un nespēja nogādāt to vārtos. Kamēr futbolists cēlās kājās, bumba jau bija izsista.

Spēles turpinājumā “Mechelen” vairs nebija tik labu vārtu gūšanas iepsēju. Vranka kļūda izrādījās liktenīga, jo mača 95.minūtē uzvaras vārtus “Ostende” labā guva Džeks Hendrijs, mačam noslēdzoties ar rezultātu 1:0.