“Amur” beidzot pārtrauc zaudējumu sēriju un izcīna pirmo uzvaru sezonā

24/09/2019 16:41

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sezonas pirmo uzvaru izcīnījusi Austrumu konferences vienība Habarovskas “Amur”, kas šodien savu skatītāju priekšā ar 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) pamatlaikā pārspēja Vladivostokas “Admiral”.

Tādējādi Aleksandra Guļjavceva vadītā “Amur” vienība izcīnīja pirmo uzvaru sezonā. Jaunās sezonas aizvadītajās deviņās spēlēs komanda nebija izcīnījusi nevienu panākumu, bet bija iekrājusi trīs punktus par zaudējumiem papildlaikos.

Katrā no pirmajiem diviem periodiem pa reizei izcēlās Habarovskas krievu hokejisti Vjačeslavs Jučeņins un Aleksandrs Gorkšovs, tomēr trešajā trešdaļā viesi no Vladivostokas spēja panākt izlīdzinājumu, izceļoties Konstantīnam Glazačevam un Markusam Ljungam.

Mazāk kā minūti pirms pamatlaika beigām ilgi gaidīto pirmo uzvaru sezonā “Amur” komandai atveda Valērijs Vasiļjevs.

“Amur” ar pieciem izcīnītiem punktiem desmit spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, kamēr “Admiral” ar deviņās spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem ieņem devīto pozīciju.