“Amur” galvenais treneris draudējis tiesnesim nodedzināt viņa mašīnu

21/10/2019 19:04

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Habarovskas “Amur” galvenais treneris Aleksandrs Guļjavcevs mačā pret Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo” draudēja nodedzināt galvenā tiesneša Viktora Gašilovs automašīnu.

Jau vēstījām, ka “Dynamo” šodien izbraukumā ar 5:1 apspēlēja “Amur” komandu, taču Indrašis šajā mačā nepiedalījās, jo palika ārpus pieteikuma.

Spēles trešajā periodā Guļjavcevs iesaistījās pārrunās ar mača galveno arbitru. Viņš bija ļoti nepamierināts ar Gašilova lēmumu, ka izteica draudus nodedzināt tiesneša mašīnu.

Mača rezultātu septītajā minūtē atklāja Tarasovs, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Otrā perioda piektajā minūtē Tarasovs guva savus un arī komandas otros vārtus, bet nepilnas četras minūtes vēlāk Maksims Afinogenovs panāca 3:0. Šāds vārtsarga sniegums neapmierināja “Amur” galveno treneri, tāpēc septītās nedēļas labākais vārtu vīrs Jevgēņijs Aļikins tika nomainīts.

Amur” komanda līdz šim 19 šīs sezonas regulārā turnīra mačos pratusi izcīnīt septiņas uzvaras, bet Krievijas galvaspilsētas klubs “Dynamo” 21 spēlē izcīnījis 11 uzvaras.