“Amur” pirmo reizi šosezon neielaiž vārtus un pārspēj “Sibir”

28/09/2019 12:25

Habarovskas “Amur” izcīnīja otro uzvaru Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šosezon, savā laukumā pārspējot Novosibirskas “Sibir” ar 3:0.

Mājinieki atklāja rezultātu 11. minūtē, kad vairākumā precīzs bija uzbrucējs Vladislavs Ušeņins. Otrajā periodā “Amur” pārsvaru dubultoja Hineks Zohorna, bet mača pamatlaika vidū Valerijs Vasiļjevs pēc Zohoras piespēles palielināja Habarovskas pārsvaru līdz 3:0.

Sezonas ievadā “Amur” piedzīvoja deviņus zaudējumus pēc kārtas, no kuriem astoņi bijuši ar vienu vārtu starpību. Pirmo panākumu izdevās izcīnīt vien 24. septembrī, kad Tālo Austrumu derbijā tika pieveikta Vladivostokas “Admiral” – 3:2. Tiesa, atbildes mačā divas dienas vēlāk Habarovskas komanda zaudēja ar 1:2.

Šovakar KHL tiks aizvadītas vēl septiņas spēles. Vienā no tām plkst. 16:00 Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” savā laukumā uzņems Austrumu konferences labāko komandu Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas. Šodien vietu Somijas kluba vārtos ieņems tieši Kalniņš.

Plkst. 17:00 Maskavas apgabala pilsētā Balašihā sāksies mačs starp Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard” un Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak”, savukārt Sanktpēterburgā vietējā SKA spēlēs pret Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo”.

Citos mačos Kazaņas “Ak Bars” uzņems Pekinas “Kunlun”, Šerepovecas “Severstal” cīnīsies pret Ufas “Salavat Yulaev”, Ņižņekamskas “Neftekhimik” spēkosies ar Minskas “Dynamo”, bet viesos pie vienas no Rietumu konferences labākajām komandām Podoļskas “Vityaz” atbrauks Austrumu pastarīte Magņitogorskas “Metallurg”.