“Amur” pirms dueļa ar Rīgas “Dinamo” piedzīvo ceturto zaudējumu piecās spēlēs

14/09/2018 15:45

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) agrajā mačā šodien Krievijas tālo Austrumu derbijā Vladivostokas “Admiral” ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) viesos pārspēja Habarovskas “Amur”.

Abas komandas Habarovskā tikās jau otro reizi trīs dienu laikā. Iepriekšējā abu vienību duelī pārāki ar 3:1 bija “Amur” hokejisti, tomēr šoreiz virsroku guva “Admiral”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Rezultātu jau cīņas otrajā minūtē atklāja Vasilijs Streļcovs, kuram tas bija ceturtais precīzais raidījums šosezon. Pēc ātri gūtajiem vārtiem iniciatīvu laukumā pārņēma “Amur” vienība, taču nevainojams “Admiral” cietoksnī bija Ņikita Serebrjakovs, kurš tika galā ar visiem 37 mājinieku komandas spēlētāju metieniem un aizvadīja savu pirmo “sauso” maču KHL.

Spēles gala rezultāts tika uzstādīts nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad, spēlējot četratā pret sešiem, 2:0 ar metienu jau tukšos “Amur” vārtos panāca Jegors Antropovs. “Admiral” ar sešās cīņās iekrātajiem četriem punktiem Austrumu konferencē šobrīd ieņem astoto pozīciju, tikmēr Habarovskas klubs ar vienu uzvaru un diviem punktiem priekšpēdējā, 12. vietā.

“Amur” nākamo maču aizvadīs 17. septembrī savā laukumā pret Rīgas “Dinamo”, kam divas dienas vēlāk paredzēta spēle arī Vladivostokā pret “Admiral”.