“Jokerit” ar Kalniņu vārtos svin uzvaru Čerepovecā, “Torpedo” savās mājās uzvar CSKA

11/09/2019 21:29

Šodien latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Helsinku “Jokerit” tika pie panākuma pār Čerepovecas “Severstal” ar 4:1 (1:1; 2:0; 1:0).

Latvietis Somijas vienības vārtus sargāja otro reizi šosezon. Pirmajā periodā uzbrucējs Niklass Jensens atklāja rezultātu, bet septiņas minūtes vēlāk pirmā ripa ielidoja arī Kalniņa vārtos. Turpinājums bija veiksmīgāks – latvietis vairs neielaida, atvairot 27 no 28 metieniem, bet “Jokerit” svinēja otro uzvaru turnīrā – 4:1.

Pirmo reizi šosezon Kalniņš laukumā gāja 5. septembrī, nospēlējot 2:29 minūtes pret “Ak Bars”. Pirmo pilno spēli latvietis aizvadīja divas dienas vēlāk pret Rīgas ”Dinamo”, kad atvairīja 24 no 26 metieniem.

“Severstal” uz spēli pret “Jokerit” ierodas ar žiguļiem (VIDEO)

Par pārsteigumu parūpējās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusa, kas pirmajā mājas spēlē spēkojās ar Gagarina kausa ieguvēju Maskavas CSKA. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet trīs sekundes pirms papildlaika beigām Staņislavs Bočarovs izrāva uzvaru – 2:1.

Otro spēli Iļjas Vorobjova vadībā aizvadīja Magņitogorskas “Metallurg”, kas visai negaidīti piekāpās Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 0:3 (0:1; 0:0; 0:2). Ar vārtiem un piespēli uzvarētāju rindās atzīmējās Timurs Hafizovs.

Habarovskas “Amur” uzņēma Nursultanas “Barys” komandu, atzīstot viesu pārākumu ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2). Pēc trīs dienām “Amur” komandai paredzēta cīņa ar spēcīgo Ufas “Salavat Julaev”.

Savukārt Petera Skudras vadībā Čeļabinskas “Traktor” ar 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) izbraukumā pārspēja Vladivostokas “Admiral” hokejistus. Mājinieki jau cīņas sestajā minūtē panāca vadību, tomēr cīņas otrajā periodā pateicoties Lukaša Sedlaka un Jaroslava Kosova vārtu guvumiem, “Traktor” izvirzījās vadībā, kuru noturēja arī cīņas pēdējās 20 minūtēs.

Jaunās sezonas piecos mačos Skudras vadītie hokejisti izcīnījuši trīs uzvaras.