Andersona vārti papildlaikā atnes “Canadiens” otro uzvaru Stenlija kausa izcīņas pusfinālā (VIDEO)

19/06/2021 07:27

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Monreālas “Canadiens” ar 3:2 papildlaikā apspēlēja Vegasas “Golden Knights”, Stenlija kausa izcīņas pusfinālsērijā panākot rezultātu 2-1 savā labā.

Pirmajās 20 mača minūtēs komandas nespēja izcelties ar vārtu guvumiem, nerealizējot arī iespējas skaitliskajā vairākumā. Tikmēr otrās trešdaļas ievadā ripu pretinieku vārtos raidīji “Golden Knights” uzbrucējs Nikolass Rojs, bet jau pēc 38 sekundēm izlīdzinājumu panāca Kols Kofilds.

Trešā perioda sākumā vadību, pateicoties Aleksa Pietrandželo precīzajam metienam, ieguva Vegasas vienības hokejisti. Savukārt līdzsvaru uz rezultāta tablo 19. trešdaļas minūtē atjaunoja Džoss Andersons. Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums, kurā 13. minūtē uzvaru Monreālas komandai atnesa Andersons.

Otrā pusfinālā starp Tampabejas “Lightning” un Ņujorkas “Islanders” šobrīd vadībā ar 2-1 ir “Lightning” klubs. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…