Anglija atspēlējas un dramatiskā spēles izskaņā izrauj uzvaru grupā

18/11/2018 17:58

UEFA Nāciju līgas augstākās divīzijas 4. apakšgrupas pēdējā mačā Anglijas izlase spēles pēdējo 15 minūšu laikā guva divus vārtus, ar 2:1 principiālā cīņā pieveicot Horvātijas valstsvienību.

Abu komandu rēķinā pirms šī mača bija pa četriem punktiem, kamēr atlikušajai 4. apakšgrupas komandai Spānijai bija seši, kas nozīmēja, ka šodien gaidāma aizraujoša cīņa, jo ne Anglijai, ne Horvātijai nederēja neizšķirts rezultāts.

Anglija un Horvātija pēdējo mēnešu laikā savā starpā bija tikušās divreiz – FIFA Pasaules kausa finālturnīra pusfinālā Horvātija bija pārāka papildlaikā (2:1), kamēr UEFA Nāciju līgas pirmā apļa mačā abas vienības spēlēja neizšķirti (0:0).

Jau no pirmajām minūtēm iniciatīvu laukumā pārņēma angļi, tomēr ne Harijs Keins, ne Ross Bārklijs un Rahīms Stērlings savus momentus realizēt nespēja, rezultātam uz tablo līdz pat puslaika noslēgumam saglabājoties nemainīgam – 0:0.

Otrā puslaika ievada daļā Vemblija stadions piedzīvoja šoku – soda laukumā pie bumbas tika horvāts Andrejs Kramaričs, kurš filigrānā veidā teju uz vietas apspēlēja vairākus angļu aizsargus, pēcāk raidot bumbu mājinieku vārtos – 1:0.

Tomēr Horvātijas izlasei nebija lemts izturēt turpmāko angļu spiedienu – 78. minūtē pēc tāla sāna auta iemetiena pirmais pie bumbas nokļuva Harijs Keins, kurš izdarīja ne pārāk spēcīgu sitienu. Pie bumbas netika neviens no horvātu aizsargiem un to dažus centimetrus pirms vārtu līnijas tukšā viesu cietoksnī raidīja Džese Lingārds.

Mača izšķirošais moments pienāca 85. minūtē, kad pirmais pie bumbas pēc standartsituācijas izspēles tika Harijs Keins, kurš to izklupienā raidīja vārtos, izraujot Anglijai uzvaru ar 2:1.