Anglija UEFA Nāciju līgas spēlē pārspēj Spāniju

16/10/2018 00:40
Anglija, Spānija, futbols

Madride, 15.okt., Anglijas futbola izlase pirmdien ar rezultātu 3:2 (3:0) viesos A divīzijas mačā apspēlēja Spānijas valstsvienību.

Angļi jau pirmajā puslaikā, pateicoties diviem Rahīma Stērlinga vāru guvumiem un vienam precīzam Markusa Rešforda sitienam, panāca 3:0. Otrajā puslaikā gan Pako Alkasers un un Serhio Ramoss divus vārtus atspēlēja, taču ar to bija par maz.

Līdz ar to 4.grupā spēcīgākajā divīzijā vadībā ar sešiem punktiem trīs spēlēs ir Spānija, kamēr Anglija ar četriem punktiem ir otrā, bet Horvātija ar divās spēlēs izcīnītu vienu punktu

Savukārt citā A divīzijas mačā Šveice viesos ar 2:1 (0:0) pārspēja Islandi.

Uzvarētāju sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Mihels Langs un Hariss Seferovičs, kamēr islandiešiem vienīgos vārtus guva Alfreds Finbogasons.

A divīzijas 2.grupā tādējādi vadībā ar trīs spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem ir Šveice, kamēr tikpat punkti divos mačos ir Beļģijai, kamēr Islande ir bešā.

Tikmēr C grupā Igaunija savā laukumā cīnījās 3:3 (1:1) ar Ungāriju. Igauņi pirmie izvirzījās vadībā, taču pirmo puslaiku nespēja noslēgt ar iegūto pārsvaru, jo Ungārija izlīdzināja rezultātu. Spēles turpinājumā rezultāts bija arī 2:2, taču ungāri prata izcīnīt uzvaru.

Līdz ar to C divīzijas 2.grupā Igaunija pēc četrām spēlēm ar vienu punktu ir pēdējā, Ungārija ar četriem punktiem ieņem trešo vietu, Grieķija ar sešiem ir otrā, bet līdere ar 12 punktiem ir Somija.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas futbolisti sestdien savā laukumā UEFA Nāciju līgas D divīzijas mačā nospēlēja 1:1 ar Kazahstānu, bet otrdien ir gaidāma cīņa pret Gruziju.

Latvijai, Kazahstānai un Andorai D divīzijas 1.grupā ir pa diviem punktiem trīs mačos, kamēr Gruzija līdz šim visās trīs spēlēs uzvarējusi, tiekot pie deviņiem punktiem.