Anglijas čempione Mančestras “City” piedzīvo pirmo zaudējumu Premjerlīgā šosezon (VIDEO)

08/12/2018 21:32

Anglijas Premjerlīgas čempione Mančestras “City” piektdien piedzīvoja pirmo zaudējumu turnīra ietvaros šosezon.

“City” viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Londonas “Chelsea”, kas par Anglijas čempioni tika kronēta vienu sezonu pirms to paveica “City”.

Pirmajā puslaikā londoniešus 45. minūtē vadībā izvirzīja komandas vidējās līnijas balsts Ngolo Kantē, kurš bumbu vārtos raidīja pēc Edena Azāra piespēles. Pirmais puslaiks līdz ar to noslēdzās pozitīvi “Chelsea”.

“City” komanda arī otrajā puslaikā nespēja atrast veidus, kā uzlauzt pretinieku aizsardzību. Spēles 78.minūtē rezultātu dubultoja Davids Luiss, kurš bumbu vārtos raidīja pēc stūra sitiena, kaldinot mājinieku panākumu mačā.

Jau ziņots, ka Mančestras “United” piektdien savā laukumā ar 4:1 (3:0) apspēlēja Londonas “Fulham”.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Ešlijs Jangs, Huans Mata, Romelu Lukaku un Markuss Rešfords, bet viesiem vienīgo precīzo sitienu izpildīja Abubakars Kamara.

Savukārt citā mačā “Liverpool” ar 4:0 (1:0) viesos apspēlēja “Bournemouth”.

Uzvarētājiem ar “hat-trick” izcēlās Mohameds Salāhs, bet Stīvs Kuks kādā no epizodēm bumbu raidīja savos vārtos. Salāhs līdz ar to šosezon Premjerlīgā guvis desmit vārtus, kas ir dalīti labākais rezultāts turnīrā.

Vēl arī Londonas “Arsenal” ar rezultātu 1:0 (0:0) uzveica Hadersfīldas “Town”. Uzvarētājiem šajā spēlē vienīgos vārtus guva urugvajietis Lukass Toreira.