Anglijas futbola izlasei nākamā mājas spēle jāaizvada bez līdzjutēju klātbūtnes

19/10/2021 14:29
Nokopēts
Anglijas futbola izlase

Anglijas futbola izlasei nākamā Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) spēle savā laukumā būs jāaizvada bez skatītāju klātbūtnes, nolēmusi UEFA, sodot izlasi par līdzjutēju izraisītām nekārtībām vasarā notikušajā Eiropas čempionāta finālspēlē Vemblija stadionā.

Anglijas un Itālijas spēli 11.jūlijā pavadīja haoss un nekārtības, līdzjutējiem bez biļetēm iekļūstot stadionā. Turnīra organizatore UEFA 3.augustā sāka disciplinārlietu pret Anglijas Futbola asociāciju un šonedēļ paziņoja lēmumu. UEFA papildu aizliegumam klātienes skatītājiem uz vienu spēli noteikusi, ka Anglijas izlasei vēl viena spēle būs jāaizvada bez saviem skatītājiem, ja līdzīgas nekārtības atkārtosies nākamo divu gadu laikā.

Tāpat Anglijas Futbola asociācijai noteikts 100 000 eiro sods. Anglijas futbola izlases nākamā UEFA spēle savā laukumā paredzēta jūnijā Nāciju līgas turnīrā. Londonas pašvaldības policija 14.jūlijā ziņoja, ka saistībā ar Eiropas čempionāta finālspēli aizturēta 51 persona – 26 personas aizturētas Vemblija stadionā, bet 25 – pēc spēles Londonas centrā. Policijas operācijas laikā ievainojumus guva 19 policijas darbinieki.

Pēc stadiona vārtu atvēršanas drošības nožogojums pārrāva pūlis bez iegādātām biļetēm uz spēli. Labdarības organizācija “Level Playing Field” ziņoja, ka daļa no bezbiļetniekiem, kas ielauzās stadionā, iekļuvuši personām ar īpašām vajadzībām paredzētajā sektorā, pārbiedējot cilvēkus, kas iegādājušies biļetes.

UEFA prezidents Aleksanders Čeferins ir noraidījis bažas, ka notikušās nekārtības varētu ietekmēt Lielbritānijas un Īrijas izredzes iegūt tiesības organizēt 2030.gada Pasaules kausu. Viņaprāt, arī turpmāk Vemblija stadions būs vieta, kur UEFA organizēs klubu sacensību finālspēles. Vairāk nekā 67 tūkstošu skatītāju klātbūtnē Eiropas čempionāta finālspēlē ar rezultātu 3:2 pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Itālijas izlase.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6
4.1
1.53
1.53
4.2
6.25
1.61
4.2
5
1.95
3.6
3.75
1.8
4.33
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām