Anglijas izlases pussargs nav apmierināts ar savu spēles laiku “City” rindās

21/06/2021 20:48

Pussargs Rahīms Sterlings nav apmierināts ar savu lomu un spēles laiku Anglijas premjerlīgas klubā Mančestras “City”, ziņo “Sky Sports”.

Pašlaik Sterlings kopā ar Anglijas izlasi piedalās Eiropas čempionātā. Viņš ir valstsvienības vienīgo vārtu autors – tieši Sterlinga gols ļāva Anglijai svinēt uzvaru pār Horvātiju ar 1:0. Pats spēlētājs atzīst, ka viņš ir laimīgs, jo saņem spēles laiku. “Ja es nespēlēju, tad neesmu laimīgs, man tā bija kopš bērnības,” par savām sajūtam stāsta futbolists. “Tā ir laime – vienkārši izbaudīt to, ko dari. Es tiešām izbaudu laiku izlasē,” atklāja Sterlings.

Valstsvienībā pussargam uzticas, taču “City” vienībā, kurā viņš spēlē kopš 2015. gada, Sterlings joprojām nav spējis kļūt par stabilu pamatsastāva spēlētāju. Īpaši spilgti tas bija redzams Čempionu līgas spēlēs, kad divos ceturtdaļfināla mačos pret Dortmundes “Borussia” viņš summā nospēlēja trīs minūtes, abās pusfināla cīņās pret Parīzes “Saint-Germain” – deviņas minūtes. Finālā pret Londonas “Chelsea” viņš saņēma lielāku laiku – Sterlings maču sāka pamatsastāvā, bet tika nomainīts 76. minūtē.

Pēdējā laikā arvien biežāk parādās informācija, ka “City” vēlas no Totenhemas “Hotspur” nopirkt komandas zvaigzni Hariju Keinu. Tiek vēstīts, ka Mančestras komanda gatava ne tikai garantēti samaksāt 100 miljonus mārciņu, bet arī iekļaut darījumā futbolistu. Kā viens no kandidātiem tiek minēts tieši Sterlings, kurš nejūtas laimīgs Mančestrā.

“City” ir otrā komanda Sterlinga karjerā, pirms tam viņš no 2011. līdz 2015. gadam pārstāvēja “Liverpool”. Pussargs ir trīskārtējais Anglijas čempions.