Anglijas izlases treneris Sautgeits: Keins ir labākais vārtu guvējs pasaulē

19/11/2018 15:25
Harijs Keins, Sportazinas.com

Aizvadītajā nedēļas nogalē, pateicoties uzvarai Vemblija stadionā Londonā par Horvātiju (2:1), uzvaru UEFA Nāciju līgas A divīzijas ceturtajā grupā izcīnīja Anglijas valstsvienība.

Spēlē pret pasaules kausa finālistiem horvātiem angļi 57. minūtē pēc Andreja Kramariča precīzā sitiena nonāca iedzinējos ar 0:1, tomēr atlikušajā laikā vispirms Džesijs Lingārds 78. minūtē pēc Harija Keina piespēles panāca izlīdzinājumu, savukārt 85. minūtē jau pats Keins guva uzvaru nesošos vārtus.

Pēc mača augstās domās par izlases kapteini bija galvenais treneris Garets Sautgeits.

“Godīgi sakot, Harijs šobrīd ir labākais vārtu guvējs pasaulē. Viņš ir mūsu galvenais “pendeļu” izpildītājs un līderis. 98% spēļu viņa ieguldījums laukumā, ne tikai vārtu gūšana, ir kritiski svarīgs mūsu panākumos. Mēs viņam uzticamies bez gala, un Harijā ir izsalkums vadīt šo komandu līdz uzvarām.”

Kaut arī Keins aizvadītajās četrās Nāciju līgas spēlēs precīzs bija tikai pieminētajā spēlē pret Horvātiju, “Tottenham Hotspur” uzbrucēja rēķinā ir arī trīs rezultatīvas piespēles. Jāatzīmē, ka aizvadītajā pasaules kausā Krievijā, kurā Sautgeita padotie izcīnīja ceturto vietu, Keins ar gūtajiem sešiem vārtiem bija turnīra labākais snaiperis.

Anglijas izlasē kopumā nospēlētajās 35 cīņās Harijs pamanījies jau gūt 20 vārtus.

Angļi Nāciju līgas apakšgrupu turnīra noslēgumā finišēja ar septiņiem punktiem, kas bija par vienu vairāk nekā iespēja Spānija, savukārt ar četriem punktiem trešajā pozīcijā palika horvāti. “Trīs lauvas” tādējādi sacentīsies par pārējām A divīzijas grupu uzvarētājām par biļeti uz 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīru.