Anglijas premjerlīga paziņo nākamās sezonas sākuma datumu

24/07/2020 21:26

Premjerlīgas 2020./2021.gada sezonas sacensības sāksies 12.septembrī un noslēgsies 23.maijā, piektdien vēstīts premjerlīgas paziņojumā.

Svētdien tiks pabeigtas koronavīrusa dēļ uz 100 dienām 13.martā apturētās 2019./2020.gada sezonas sacensības.

Iespējams, ka komandas, kuras augustā spēlēs Čempionu līgā un Eiropas līgā, var tikt dots vēlāks starts premjerlīgā.

Mančestras “City” un Londonas “Chelsea” ir Čempionu līgas astotdaļfinālā, kamēr Mančestras “United” un Vulverhemptonas “Wanderers” atrodas tajā pašā sacensību posmā Eiropas līgā.

Abi turnīri atsāksies no 5. līdz 7.augustam ar Čempionu līgas finālu 23.augustā Lisabonā – trīs nedēļas pirms premjerlīgas sākuma.

Arī triju pēc spēka nākamo Anglijas līgu sacensības sāksies tajā pašā nedēļas nogalē un noslēgsies no 8. līdz 9.maijam ar “play-off” finālu maija pēdējā nedēļas nogalē.

Par citām sacensībām premjerlīgas paziņojumā teikts, ka tā “turpināt konsultēties” ar Anglijas Futbola asociāciju (FA) un Anglijas Futbola līgu (EFL) par visu pašmāju sacensību kalendāra plānošanu grūtību ar Līgas kausa un FA kausa pašreizējā formātā iestarpināšanu pārslogotajā kalendārā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…