Anglijas Premjerlīgas pastarīte Hadersfīldas “Town” atbrīvo galveno treneri

Dāvids Vāgners, sportazinas.com
Foto: twitter.com/htafcdotcom

Anglijas futbola premjerlīgas turnīra pastarīte Hadersfīldas “Town” pārtraukusi darba attiecības ar galveno treneri Dāvidu Vāgneru.

Kā ziņo klubs, šķiršanās notikusi pēc abpusējas vienošanās un bijusi draudzīga.

Hadersfīldas “Town” ar 11 punktiem 22 spēlēs premjerlīgas kopvērtējuma tabulā ieņem pēdējo vietu 20 komandu konferencē, no neizkrišanas zonas atpaliekot par astoņiem punktiem.

Pašlaik 47 gadus vecais Vāgners Hadersfīldas vienības grožus pārņēma 2015.gadā, divus gadus vēlāk aizvedot to līdz Anglijas premjerlīgai. Tiesa, šosezon komanda izcīnījusi tikai divas uzvaras.

“Dāvida vadībā mēs sasniedzām augstāko pozīciju teju 50 gadu laikā un atstājām atmiņas, kas būs uz mūžiem. Mēs vienmēr būsim viņam parādā. Dāvids un viņa ģimene vienmēr būs mans un kluba draugs,” pauž kluba vadītājs Dīns Hoils, atklādams, ka viņam neesot bijis nodomu atlaist Vāgneru.

Pirms darba Anglijā Vāgners četras sezonas vadīja Dortmundes “Borussia” otro komandu, kas bija viņa pirmā darba vieta trenera amatā.

Futbolista karjeras laikā uzbrucējs Vāgners spēlēja Vācijas komandās. Viņš aizvadījis astoņas spēles tēva dzimtenes ASV izlasē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par