Ankipāna un Ābola vadīto komandu cīņā uzvaru svin “Mogo/LSPA”

16/10/2021 19:37
Mogo/LSPA

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) vadošo komandu duelī līdervienība “Mogo”/LSPA sestdien viesos uzvarēja “Zemgale”/LLU. “Mogo”/LSPA Jelgavā svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1).

Ričarda Grīnberga 13.minūtē gūtie vārti ļāva viesiem uzvarēt pirmo periodu ar 1:0 un arī ar tādu pašu rezultātu atrasties vadībā pēc 40 nospēlētām minūtēm. Trešā perioda otrajā minūtē Rūdolfs Polcs panāca 2:0, bet 13.minūtē Artūrs Ozoliņš realizēja soda metienu un nedaudz samazināja rīdzinieku pārsvaru.

Linards Lipskis “Mogo”/LSPA vārtos atvairīja 33 metienus, bet otrā laukuma galā Rihards Cimermanis tika galā ar 31 raidījumu.

Vēl sestdien “Olimp”/”Venta 2002” viesos ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) uzvarēja “Liepāju”. Viesiem vārtus guva Miķelis Rēdlihs, Dmitrijs Korņilovs un Edijs Brahmanis. Andrejs Bončs-Brujevičs rīdzinieku vārtos atvairīja visus 23 metienus.

OHL kopvērtējumā pirmo vietu ar desmit spēlēs sakrātiem 19 punktiem ieņem “Mogo”/LSPA, bet tālāk ar 16 punktiem 11 mačos ir “Zemgale”/LLU, aiz kuras ar 14 punktiem desmit cīņās ir “Liepāja”. Ceturtā ar 12 punktiem 11 dueļos ir “Olimp”/”Venta 2002”, tālāk ir HS “Rīga” ar septiņiem punktiem deviņās spēlēs. Sestajā vietā ierindojas Rīgas “Prizma” ar trīs punktiem septiņās cīņās, bet pēdējo vietu ieņem Daugavpils “Dinaburga”, kas deviņos dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.