Ankipāns būs Rīgas “Dinamo” galvenais treneris arī nākamajā sezonā

Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Ģirts Ankipāns Foto: Kaspars Volonts/Dinamo Rīga

Kontinetālās hokeja līgas () komandas Rīgas Dinamo padomes priekšsēdētājs Juris Savickis atklājis, ka arī nākamajā sezonā komandu vadīs latviešu speciālists Ģirts Ankipans.

Izvērtējot šīs sezonas rezultātus, mēs pieņēmām lēmumu, ka Rīgas Dinamo galvenais treneris paliks amatā arī nākamajā sezonā. Parasti vienojamies par līgumu uz vienu gadu ar iespēju pagarināt uz vēl diviem,” atklāja Savickis.

“Dinamo” padomes priekšēdētājs bija apmierināts ar komandas sniegumu: “Mēs novērtējām sezonu pozitīvu mums izdevās izveidot komandu, kas demonstrēja ļoti labu hokeju. Komanda kļuva par reālu kandidāti uz iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā, taču “Dinamo” atkal iekaroja skatītāju uzticību.”

“Domāju, ka treneru štābs un visa komanda deva mums cerības nākotnē un parādīja visaugstāko meistarības līmeni. Klubs uzvarēja ļoti labas komandas, pateicoties motivācijai, cīņai un pašaizliedzīgajai spēlei, lai gan reizēm pietrūka meistarība,” turpināja Savickis.

Rīgas “Dinamo” šogad jau piekto sezonu pēc kārtas nespēja iekļūt KHL izslēgšanas spēlēs, taču aizvadīja krietni labāku sezonu nekā iepriekš, paliekot viena punkta attālumā no astotās vietas Rietumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par