Ankipāns: “Dinamo” ir interesanta komanda krievu publikai

Jānis Stepītis, Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" preses sekretārs Jānis Stepītis un komandas kādreizējais galvenais treneris/ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns | Foto: Rīgas "Dinamo"

Latviešu hokeja treneris Ģirts Ankipāns uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas () komanda Rīgas “Dinamo” ir interesanta krievu publikai un arī citiem klubiem.

Jau ziņots, ka “Dinamo” vadība pēc aizvadītās sezonas atlaida visu treneru sastāvu ar Ankipānu priekšgalā. Līdz ar to treneris pagaidām ir bez darba.

“Visiem tagad ir piespiedu atvaļinājums un man kaut kādā ziņā tas pat varbūt ir labi, jo pēdējo četru gadu laikā praktiski ne reizi nebiju izlaidis telefonu no rokas, tā kā pat izbaudu šo situāciju,” sarunā ar komentētājiem Tomu Prāmnieku un Aivaru Zahārovu sacīja Ankipāns.

Prāmnieks un Zahārovs sarunājas ar Ģirtu Anikpānu

Šodien dubults prieks! Mūsu Tomam Prāmniekam un Aivaram Zahārovam uz sarunu pievienojies Dinamo Rīga pēdējo sezonu galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns! Uzzini, kas pandēmijas laikā notiek Dinamo aizkulisēs un kādas ir nākotnes prognozes!

Gepostet von TV3 Sport Latvija am Mittwoch, 20. Mai 2020

“Rīgas komandā man konkrēta amata nav, bet jebkurā gadījumā joprojām uzturu kontaktus ar vadību. Ar sastāva komplektēšanu nenodarbojos, bet ja vajag manus ieteikumus, palīdzu ar savu viedokli,” komentēja Ankipāns.

“Būs jaunais treneris, tad arī komanda domās par sastāvu,” sacīja treneris. “Uz kluba nākotni skatos optimistiski. Ja mēs 12 gadus esam šeit [KHL] bijuši, domāju, ka arī nekur nepazudīsim. 100% varu pateikt, ka krievu klubiem mēs esam interesanti, arī krievu publikai, menedžmentam un spēlētājiem. Mēs esam tāda kā pērlīte šajā pasākumā. Komandas atmosfēra vienmēr ir lieliska, un “Dinamo” komanda ir vajadzīga, ja mēs šo līgu gribam saukt par Kontinentālo hokeja līgu.”

Ankipāns arī izteicās, ka pēc viņa domām ir iespējas saglabāt nākamās sezonas sastāvā aizvadītās sezonas leģionārus, taču neminēja, kuriem varētu būt lielāka cerība. “Protams, nākamajam trenerim varēšu ieteikt leģionāru labās un sliktās īpašības.”

Kādreizējais “Dinamo” galvenais treneris arī atklāja, ka pēc viņa domām nākamajam kluba stūrmanim būtu jābūt no Latvijas, nevis ārzemniekam.

Jau vēstīts, ka Rīgas kluba sastāvā šobrīd ir tikai pieci spēlētāji, kas ir pārliecinoši vismazākais skaits starp visām pārējām turnīra komandām.

Visām KHL komandām, izņemot “Dinamo”, ir parakstīti līgumi ar vismaz 14 hokejistiem

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par