Ankipāns: Domāju, ka Elvi ir jāliek mierā un viņam pašam arī ir jāliekas mierā

24/04/2024 11:18
Nokopēts
Ģirts Ankipāns

“Optibet” hokeja līgas kluba “Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns sarunā raidījumā “eXi” sniedzis savus komentārus par Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina sniegto interviju pēc pirmā treniņa valstsvienībā šajā pavasarī.

Jau vēstīts, ka pirmdien pēc Latvijas izlases treniņa sarunā ar žurnālistiem Merzļikins norādīja, ka šī būs viņa pirmā un pēdējā intervija šajā pavasarī.

Merzļikins atklāti un emocionāli par kritiku no faniem, medijiem un savu pēdējo interviju Latvijā

“Varbūt tam nav tik liela nozīme, ko viņš pateica. Elvi nedaudz pazīstu, savulaik strādāju Leonīdam Beresņevam par palīgu pasaules čempionātā un tieši Elvis ienāca izlasē,” atcerējās Ankipāns. “Pirms tam viņu nezināju. Iepazinu viņu un man viņš ir ļoti, ļoti simpātiska persona. Protams, ka mums izveidojās labas attiecības, par cik tas bija viņa pirmais pasaules čempionāts un ienākšana izlasē. Man palicis viņš atmiņā kā ļoti fantāstisks pirmkārt pret sevi, kaut kādā ziņā pat nežēlīgs. Viņam vajag trenēties, redzēt, zināt metienus, katru epizodi skatās un ir ļoti azartisks. Viņam vajag, lai tā dzīve kūsā un viņš tad labi jūtas. Ja būs rāmis un miers apkārt, tur nekā nebūs.”

“Domāju, ka Elvi ir jāliek mierā un viņam pašam arī ir jāliekas mierā, ar to visu pasauli, kas ir apkārt viņam izveidojusies. Viņam jāspēlē un jārāda tā spēle. Ja viņš noķers savu spēli, tad viņš ir necaursitams vārtsargs. Kaut kādā mērā viņu saprotu, jo viņš ir tādā periodā… Viņš ar Kivlenieku bija labi draugi un viņš var teikt, ka tā nav un sabiedrība var domāt, ka Elvis ir sajucis prātā, bet var just, ka tas ir atstājis sekas un viņam ar to jātiek galā. Negribu teikt, ka tas ir tas, bet Elvis ir emocionāls spēlētājs un viņam ir vajadzīga šī vide, lai kūsētu dzīve. Viņš rāmā vidē nemaz nevarēs spēlēt, kā es to redzu. Varam teikt, ka viņš ir rokzvaigzne un viņam vajag uzmanību, bet viņš vienkārši tāds ir un tāds ir jāpieņem.”

“Loģiski, ka dažas intervijas kādam nepatīk – nelasiet, neskataties,” norādīja Ankipāns. “Varu pateikt Elvim, ka ar laiku viss būs kārtībā un pieradīs, ka ir absolūti vienalga. Nevari ņemt visu galvā, tā ir dzīves sastāvdaļa – vieni slavēs, vieni pels. Informatīvā telpa mūsdienās ir tāda, ka, ja sāksi iedziļināties, tad tiešām sajuksi prātā. Jāsaglabā vēss miers.”

TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
1.25
6.25
9.5
2.6
3.7
2.5
2.5
3.4
2.75
1.13
9.75
19
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām