Ankipāns: Esmu ļoti apmierināts ar darbu, ko padarīju iepriekšējās sezonās

Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Ģirts Ankipāns | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kādreizējais Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris izteicies, ka ir apmierināts ar darbu, ko viņš paveica pie Rīgas kluba stūres.

“Es esmu ļoti apmierināts ar darbu, ko padarīju iepriekšējās sezonās,” portālam “Sportapils” sacīja Ankipāns. “Dabūju kluba rindās kā centrālo asi Linusu Videlu, aizsargu Metjū Majoni un vārtos Timuru Biļalovu no nekurienes, ja tā var izteikties. Tas bija labi paveikts darbs, jo klubs finansiāli ieguva ar šiem darījumiem. Videls savās kontrakta prasībās “nolaidās” zemu, es viņu personīgi pazinu. Viņa ģimene gaidīja bērnu un hokejista sievas uzstādījums bija, lai Linuss spēlē pēc iespējas tuvāk mājām.”

“Zinām tagad, kādu naudu saņem Biļalovs,” turpināja speciālists. “Kad viņš piekrita doties uz Rīgu, piekāpās līguma nosacījumiem. Tas bija labi paveikts darbs. Sezonā, kad punkta attālumā palikām no izslēgšanas spēlēm, mums bija viennozīmīgi mazākais budžets visā līgā. Nākamajā sezonā kaut kas aizgāja šķībi, un es jau par rezultātu atbildēju gan kā ģenerālmenedžeris, gan kā treneris. Kādam ir jābūt vainīgam. Ja lēmums krīt uz mani, es to pieņemu. Bet zinu, ka savu darbu vienmēr padaru atbildīgi, un es ieguvu ļoti lielu pieredzi kā menedžeris, treneris un arī cilvēks.”

“Sarunās ar kolēģiem un vadību pavīdēja runas par to, ka būtu nepieciešams skatāmāks hokejs komandas izpildījumā, taču ar esošo budžetu bija sarežģīti panākt skatāmu hokeju. Skatāms hokejs maksā naudu. Varbūt šajā aspektā nedaudz kļūdījos. Bet kopumā mana lielākā kļūda bija menedžera amatā, kas skāra vārtsarga pozīciju,” secina Ankipāns.

44 gadus vecais Ankipāns “Dinamo” klubā darbu uzsāka 2013. gadā kā galvenā trenera asistents, bet 2015. gadā šo amatu pameta. “Dinamo” viņš atgriezās 2017. gadā kā ģenerālmenedžeris un galvenais treneris.

“Dinamo” Ankipāna vadībā ne reizi neizdevās iekļūt “play-off” turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par