Ankipāns: Mēs pārstāvam Latvijas čempionātu, viņi pārstāv “Mestis” prestižu

31/03/2023 07:21
Nokopēts
Ģirts Ankipāns

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) komandas “Mogo”/LSPA galvenais treneris Ģirts Ankipāns pēc izcīnītās uzvaras finālsērijas otrajā mačā pret “Zemgale/LLU” sniedzis savus komentārus par spēli.

Jau vēstīts, ka “Mogo”/LSPA šovakar savā laukumā ar 3:1 pieveica iepriekšējās sezonas čempionus, sērijā rezultātam kļūstot 1-1. Finālsērijas trešais mačs 1.aprīlī notiks Jelgavā.

“Kā teicu pirms sērijas, svarīgākais būs tas, kura komanda uzvarēs pēdējā spēlē. Līdzīgs mačs tam, ko aizvadījām pirms divām dienām. Kaut kādās detaļās nospēlējām labāk, lai gan neteiktu, ka pagājušajā mačā slikti spēlētu – vienkārši ielaidām neveiksmīgus vārtus, it sevišķi pagarinājumā. Šoreiz sanāca jaudīgāks sākums,” atzina Ankipāns.

“Regulārā sezona mums bija samērā viegla, un vairākumam bija ļoti augsts procents. Vienubrīd redzēju tabulu, kurā bija salikti visi Eiropas komandu vairākumi, un pirmajā vietā bija tieši “Mogo”. Protams, ka šodien vairākums izšķīra, bet arī pieci pret pieci spēlējām labi, mazākums izturēja. Protams, priecājos, ja vairākums met iekšā – tas padara lietu vieglāku,” izteicies uzvarētāju stūrmanis.

“Ir cīņa par katru centimetru, par katru milimetru. Tas ir pats svarīgākais. Mēs pārstāvam Latvijas čempionātu, viņi pārstāv Mestis prestižu. Ir, par ko pacīnīties, ir motivācija gan vienā, gan otrā pusē,” paudis Ankipāns.

Ābols: Ja mēs pagājušajā mačā spēlējām slikti, tad šoreiz mēs spēlējām ļoti slikti

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.66
4.66
4.97
4.5
3.9
1.72
3.64
3.85
2.06
1.26
5.75
11.5
1.26
6.25
10
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām