Ankipāns: Mūsu lielākā bēda ir pieļautās kļūdas

15/10/2017 22:33

Rīgas “Dinamo” komandas lielākā bēda ir nevis zemā rezultativitāte, bet pieļauto kļūdu skaits, pēc svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā piedzīvotā kārtējā zaudējuma atzina Latvijas kluba galvenā trenera pienākumu izpildītājs Ģirts Ankipāns.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Dinamo” svētdien savās mājās ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pārākumu, ko trenē latviešu speciālists Pēteris Skudra.

Rīdziniekiem tā bija trešā neveiksme pēc kārtas, kā arī 17.zaudējums pēdējos 18 mačos. Tāpat “Dinamo” šosezon nav spējusi uzvarēt nevienā no astoņiem mājās aizvadītajiem mačiem.

Pēdējos trijos mačos “Dinamo” nav guvusi arī vairāk par vieniem vārtiem.

“Spēle bija asa un agresīva. Ātri zaudējām pirmos vārtus, jo bija nevajadzīga kļūda uz zilās līnijas,” pēc spēles žurnālistiem sacīja Ankipāns. “Mazākā bēda, ka maz metam iekšā, lielākā bēda ir tas, ka pieļaujam kļūdas.”

Otrajā trešdaļā mājinieki izdarīja vien divus metienus pa vārtiem, tomēr spēles noslēdzošajā daļā bija daudz labāki.

“Trešo periodu nospēlējām labi, bet šobrīd pietrūkst veiksmes.

Cīnāmies ar otrajiem periodiem. Neesam gatavi sagaidīt pretiniekus aizsardzībā,” atzina Ankipāns.

Tikmēr “Torpedo” galvenais treneris Skudra norādīja, ka šī viņa vadītajai komandai bijusi svarīga uzvara.

“Nebija viegli. Labi iesākām, bet pirmajā periodā otro pusi nospēlējām vājāk. Tie, no kuriem gaidījām golus, beidzot iemeta,” sacīja latviešu speciālists, kurš pie “Torpedo” stūres ir jau piekto sezonu. “Beigās spēle bija kā pa viļņiem, abas komandas varēja iemest.”

Tāpat viņš uzteica Daugaviņu.

“Viņš spēli iesāka nedaudz lēni, bet [Kaspars] cīnās. Vēl pirms sezonas viņš tika iespēlēts ar centru Janu Muršaku, kurš tagad nevar spēlēt. Līdz ar to bija pārmaiņas. Daugaviņš ir fenomenāls spēlētājs, arī brīžos, kad netiek pie rezultativitātes punktiem,” tautieti slavēja Skudra.

Daugaviņš svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet šosezon 22 mačos guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Torpedo” Rietumu konferencē ar 39 punktiem 22 mačos ieņem ceturto vietu, kamēr Rīgas “Dinamo” rēķinā ir astoņi punkti un pārliecinoša pēdējā vieta līgā. Virs rīdziniekiem Rietumu konferencē ar 21 punktu atrodas Maskavas “Spartak”.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas “Dinamo” otrdien tiksies ar Čerepovecas “Severstaļ”, bet pēc tam pēc nedēļu ilga pārtraukuma gaidāmi mači ar Novosibirskas “Sibirj”, Omskas “Avangard” un Minskas “Dinamo”.