Ankipāns par kārtējo zaudējumu: Bija patīkami skatīties otro un trešo periodu

03/02/2020 22:51

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns uzskata, ka viņa vadītajai komandai bija visas iespējas izcīnīt uzvaru spēlē pret Helsinku “Jokerit”.

Jau ziņots, ka šodien rīdzinieki savā laukumā zaudēja viesiem no Somijas ar 2:4. Pirmo trešdaļu “Dinamo” zaudēja ar 0:3, otro uzvarēja ar 1:0, bet trešajā samazināja deficītu līdz minumam – 2:3, turpinājumā tomēr ielaižot ceturtos vārtus.

“Pirmajā periodā iniciatīva piederēja viesiem,” atzina Ankipāns. “Otrajā un trešajā trešdaļā mēs kontrolējām spēli. Noteikti varējām to izvilkt, bet šādi bija jāspēlē no paša sākuma. “Jokerit” ir viena no meistarīgākajām komandām visā līgā, viņiem nedrīkst dot brīvu vietu un laiku. Pirmajā periodā mēs to iedevām pārāk daudz. Arī ceturtais gols – mēs viņiem to vienkārši uzdāvinājām, pārāk pasīvi nospēlējot savā zonā,” uzskata treneris.

“Bet kopumā – bija patīkami skatīties otro un trešo periodu. Arī mūsu komandai ir vajadzīga pauze. Jau iepriekš apsolīju trīs brīvdienas, ceru, ka pēc pārtraukuma mēs atgriezīsimies uz veiksmes takas. Paldies hokejistiem par darbu,” noslēdza speciālists.

Rīdziniekiem tas bija desmitais zaudējums pēc kārtas. Ar 34 punktiem 54 spēlēs “Dinamo” ieņem pēdējo, 12. vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču komanda aizvadīs 11. februārī plkst. 19:30 pret Minskas “Dinamo”.