Ankipāns pēc smaga zaudējuma: Pirmais periods bija viens no labākajiem pēdējā laikā

Ģirts Ankipāns, sportazinas.com
Ģirts Ankipāns | Foto: Raimonds Volonts/dinamoriga.lv

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris pēc smaga komandas zaudējuma Maskavas CSKA komandai ar rezultātu 1:6 uzskata, ka pirmais periods bija viens no labākajiem pēdējā laikā.

Rīdzinieki pēc pirmā perioda cīnījās neizšķirti 1:1 ar aktuālo KHL čempioni CSKA. Vārtus “Dinamo” sastāvā guva Gints Meija, bet spēles turpinājumā maskavieši guva piecus vārtus un nogremdēja “Dinamo”.

“Labi sākām maču,” pēc dueļa atzina Ankipāns. “Pirmais periods bija viens no labākajiem mūsu komandas izpildījumā pēdējā laikā. Tāda spēle būtu jādemonstrē visu laiku, lai spētu krāt punktus. Zinājām, ka CSKA ātri pāries no aizsardzības uzbrukumā, bet mēs daudzas ripas pazaudējām uz zilās līnijas. Tas tādēļ, ka vairākiem spēlētājiem nav pietiekami liela pieredze. Nākamajos divos mačos savā laukumā mums vajag tikt pie punktiem.”

“Komandai šobrīd ir zināma krīze,” turpināja Ankipāns. “Ir grūti, ja zaudējums seko zaudējumam, kas spēlētājos rada nervozitāti. No tā ir jātiek vaļā un jādara savs darbs. Mums šobrīd ir tāds periods, no kura varam tikt ārā tikai tad, ja kā komanda nospēlēsim pareizi katru spēles nogriezni un maču uzvarēsim – kaut vai ar 1:0.”

Uz šo vienas spēles izbraukumu kopā ar “Dinamo” nebija pamatsastāva aizsargi Uvis Balinskis un Sergejs Gimajevs. “Apzinājāmies, ar ko mums jāspēlē, tādēļ daži spēlētāji palika mājās,” atzina Ankipāns. “Protams, gribējām gūt punktus arī šajā spēlē, tomēr sapratām komandu spēka atšķirību. Tāpat arī Aleksandru Salāku nelikām vārtos, lai viņš labāk sagatavotos mājas spēļu sērijai.”

“Dinamo” komanda piedzīvojusi jau septiņus zaudējumus pēc kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par