Anselds par Porziņģi otrajā puslaikā: Viņu sedza viens no līgas labākajiem aizsargiem

17/01/2023 09:59
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds komentējis Kristapa Porziņģa sniegumu otrajā puslaikā spēlē pret Goldensteitas “Warriors”.

Jau vēstīts, ka vakar “Wizards” agrā mačā ar 118:127 zaudēja “Warriors”. Porziņģis laukumā pavadīja gandrīz 37 minūtes, atzīmējoties ar 32 punktiem. Mača otrajā puslaikā latvietis gan nebija rezultatīvs, iemetot vien septiņus punktus.

Jautāts par iemeslu šādam kritumam, “Wizards” treneris uzsvēra Porziņģa pretspēlētāja darbības. “Viņu sāka vairāk segt. Dreimonds [Grīns] ir viens no labākajiem aizsargiem līgā, viņš lieliski izmanto savu ķermeni, ar ļoti labām rokām. Vienkārši atņem pretiniekam visus spēkus,” īss un kodolīgs bija Anselds.

Nākamo spēli Vašingtonas komanda aizvadīs naktī uz 19. janvāri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Knicks”. Ar 18 uzvarām 44 mačos “Wizards” ieņem 12. vietu Austrumu konferencē.