Ansons parāda klasi un tiek pie mača otra labākā hokejista goda Memoriālā kausa pirmajā spēlē

21/06/2022 12:24
Raivis Ansons

Raivis Ansons pirmdien Sentdžonā atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm Kanādas Hokeja līgas (CHL) vienības Sentdžonas “Sea Dogs” vienības uzvarā un saņēma spēles otra labākā hokejista balvu Memoriālā kausa finālčetrinieka pirmajā mačā. “Sea Dogs” ar 5:3 (2:1, 2:0, 1:2) pieveica Hamiltonas “Bulldogs”.

Ansons ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača pirmo vārtu guvumā, kad pēc spēlētām divām minūtēm un 17 sekundēm vārtus guva Jans Kuzņecovs, kā arī 17. un 39.minūtē, kad pēc Raiena Frensisa metieniem rezultāts kļuva 2:1 un 4:1. Ansons šajā spēlē arī vienreiz ar metienu traucēja pretinieku vārtsargu, trešā perioda nogalē par saķeršanos ar Neitenu Stejosu nopelnīja divas soda minūtes, kā arī uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un sakrāja +/- rādītāju +3.

Finālčetriniekā komandas vispirms aizvadīs apļa turnīru, pēc kura notiks izslēgšanas spēles. Turnīrā piedalās triju līgu – Kvebekas Augstākās junioru hokeja līgas (QMJHL), Ontario Hokeja līgas (OHL) un Rietumu hokeja līgas (WHL) – izslēgšanas spēļu uzvarētājas un turnīra rīkotāja “Sea Dogs”.

“Sea Dogs” QMJHL līgas pamatturnīrā 68 spēlēs sakrāja 98 punktus, kas bija trešais labākais rādītājs 18 komandu konurencē. Sacensības Sentdžonsā norisinās no 20. līdz 29.jūnijam. Memoriālais kauss Covid-19 pandēmijas dēļ tiek izcīnīts pēc divu gadu pārtraukuma.