Antoni debijas vārti un Rešforda dublis – “United” sagādā “Arsenal” pirmo zaudējumu (VIDEO)

04/09/2022 21:23
Mančestras

Svētdien Anglijas futbola premjerlīgas sestās kārtas centrālajā spēlē Mančestras “United” savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Londonas “Arsenal”, sagādājot čempionāta līdervienībai pirmo zaudējumu šosezon.

Spēles 12.minūtē bumbu Mančestras komandas vārtos raidīja “Arsenal” uzbrucējs Gabriels Martinelli, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesnešu brigāde pieņēma lēmumu atcelt vārtu guvumu. Turpinājumā rezultātu uz tablo mača 35.minūtē atklāja 100 miljonus eiro vērtais Antoni, kuram tā bija debijas spēle “United” kluba rindās.

Spēles otrajā puslaikā “Arsenal” spēja panākt izlīdzinājumu, 60.minūtē vārtus gūstot Bukajo Sakam, taču londoniešu prieki nebija ilgi. Sešas minūtes vēlāk Mančestras komandu vadībā izvirzīja Markuss Rešfords, kurš mača 75.minūtē guva arī savus otros vārtus, panākot spēles beigu rezultātu – 3:1.

Līdz ar neveiksmi svētdienas spēlē “Arsenal” palaida garām iespēju nostiprināties premjerlīgas vadībā un patlaban apsteidz aizvadīto divu sezonu čempioni Mančestras “City” tikai par vienu punktu. Tikmēr “United” ar uzvaru pār londoniešiem spējusi ielauzties Eirokausu zonā un premjerlīgas čempionāta tabulā ieņem piekto vietu.

Iepriekš dienas pirmajā spēlē Braitonas un Hovas “Albion” savā laukumā ar rezultātu 5:2 pārliecinoši sagrāva Lesteras “City”, kas šosezon vēl nav spējusi tikt pie uzvarām un ar vienu punktu ieņem pēdējo vietu premjerlīgas tabulā. “Albion” kluba rindās vārtus guva Moizess Kaisedo, Leandro Trosards un divreiz izcēlās Aleksis Makalisters. Tikmēr Lesteras labā izcēlās Keleči Iheanačo un Patsons Daka, bet Lūks Tomass netīšām raidīja bumbu savas komandas vārtos.

Francija

Svētdien Francijas futbola čempionātā pie uzvaras tika “Lille”, kas viesos ar rezultātu 3:1 pārspēja desmit vīru sastāvā spēlējošo “Montpellier” vienību. Citviet  “Lorient” izbraukumā ar 1:0 uzvarēja “AC Ajaccio”, bet “Clermont” ar 2:0 uzveica “Tolouse”. Vēl trīs spēles noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 1:1 – “Brest” pret “Strasbourg”, “Reims” pret “Lens” un “Troyes” pret “Rennes”

Vācija

Vācijas futbola bundeslīgā svētdien tika aizvadīti tikai divi mači. Berlīnes “Hertha” izbraukumā ar 2:0 pārpsēja “Augsburg” vienību, bet “Mainz” viesos minimāli ar 1:0 uzveica Menhengladbahas “Borussia”.

Itālija

Itālijas A sērijas čempionātā svētdien tika fiksēti divi neižšķirti – “Cremonese” un “Sassuolo” spēlē vārti netika gūti, kamēr “Spezia” un “Bologna” komandu duelis noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2. Vēl vienā mačā “Verona” savā laukumā ar 2:1 pārspēja “Sampdoria”.

Spānija

Spānijas  “La Liga” čempionātā “Osasuna” ar rezultātu 2:1 savā laukumā pārspēja  “Rayo Vallecano”, bet citviet “Espanyol” minimāli izbraukumā ar 1:0 lika kapitulēt Bilbao “Athletic” komandai. Citviet “Villarreal” mājās ar 4:0 sagrāva “Elche”.