Antonio raksta Vesthemas vēsturi un nogremdē Lesteru; “Milan” Itālijas čempionātu sāk ar uzvaru

24/08/2021 00:00
Maikls Antonio

Anglijas premjerlīga

Anglijas premjerlīgā pirmdien pārliecinošu uzvaru savā laukumā ar 4:1 guva Vesthemas “United”, kas apspēlēja Lesteras “City”. Rezultātu 26. minūtē atklāja Pablo Fornalss, bet 40. minūtē sarkano kartīti nopelnīja Lesteras uzbrucējs Ajoze Peress, kurš brutāli nopļāva pretinieku futbolistu un tika noraidīts. 56. minūtē Saids Benrahma panāca jau 2:0 pārsvaru, tomēr Juri Tīlemanss 69. minūtē rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

80. minūtē “United” vēsturi pārrakstīja Maikls Antonio, kurš panāca 3:1 un ar 48. vārtu guvumu kļuva par komandas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju Anglijas premjerlīgā. Tomēr Antonio negrasījās apstāties, jo 84. minūtē viņš panāca jau 4:1 un ar savu 49. golu iedzina pēdējo naglu “City” zārkā. 89. minūtē Vesthemas līderis līdzjutēju ovāciju pavadīts tika nomainīts.

Itālijas A sērija

Tikmēr Itālijas čempionātu ar uzvaru iesākusi titulētā “Milan” komanda, kas šodien ar rezultātu 1:0 spraigā cīņā uzveica “Sampdoria”. Milāniešiem uzvaras vārtus devītajā minūtē guva Brahims Diazs. Otrā šodienas A sērijas mačā “Cagliari” un “Spezia” uzvarētāju nenoskaidroja, jo mačs beidzās ar 2:2.

“La Liga”

Spānijas čempionātā šovakar “Sevilla” ar 1:0 uzvarēja “Getafe”, vienīgo reizi izceļoties Ērikam Lamelam, kurš vārtus guva otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē, izraujot Seviljai uzvaru pašā mača izskaņā. Tikmēr “Osasuna” un “Celta Vigo” duelī fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0.