Ap Tokijas olimpiskajām spēlēm savilcies neliels šaubu mākonis

23/04/2018 11:45

Starptautiskās olimpiskās komitejas (IOC) koordinēšanas prezidents Džons Koatess sacījis, ka Tokijas olimpisko spēļu organizatori zaudēs IOC uzticību, ja tuvākajā laikā nespēs atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar olimpiādes sagatavošanu. Atgādinām, ka nākamās olimpiskās spēles paredzētas 2020. gada Tokijā.

Koatess uzstājās Starptautiskās olimpiskās komitejas projektu pārraudzības tikšanās Tokijā. Speciālists uzsvēra,ka Nacionālās olimpiskās komitejas un starptautiskās sporta federācijas, savu darba daļu izdarīs precīzi.

“Mēs esam fāzē, kurā jautājumi no akciju turētājiem kļūst ļoti pragmatiski un ļoti steidzami.”

“Es nepiedalījos “SportAccord” pasākumā, taču lasīju un zinu, ka starptautiskās federācijas jums uzdeva atbilstošus jautājumus. Es to jums saku, kā draugs – gaidiet vēl šādus jautājumus. ”

Vairāk nekā 200 Nacionālās olimpiskās komitejas novembrī apmeklēs Tokiju un Koatess uzskata, ka tas japāņiem būs izaicinošs laiks.

“Viņi (Nacionālo olimpisko komiteju pārstāvji) vēlēsies atbildes. Tāpēc jums jābūt gataviem atbildēt, kad jautājumi sekos. Ja nevarēsiet atbildēt, tad tas var ietekmēt akcionāru pārliecību par jūsu spējām uzņemt olimpiskās spēles,” savos izteikumos visai ass bija austrālis.

Tāpat novembrī gaidāmajā sapulcē tiks pārrunāti plānotie olimpisko spēļu ienākumi, kā arī plāns samazināt izdevumus līdz 140 miljardiem ASV dolāru. IOC cer samazināt olimpisko spēļu izdevumus, lai nākotnē piesaistītu citas pilsētas organizēt četrgades laikāko sporta notikumu.

“Nav runa tikai par naudas ietaupīšanu. Jautājums ir par to, kā efektīvāk izmantot olimpiādi un, kā izmantot akcionāru lieliskās zināšanas.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jannis Adetokunbo
08/08/2022 10:27

Jannis Adetokunbo par Grieķijas izlasi: Mēs neesam gatavi medaļām vai tituliem

Grieķijas basketbola izlases galvenā zvaigzne Jannis Adetokunbo pēc viena no valstsvienības treniņiem sarunā ar žurnālistiem atzinis, ka, viņaprāt, Grieķijas spēlētāji šobrīd nav gatavi izcīnīt medaļas vai titulus. Grieķijas izlase šī…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām