“Apelsīns”/”Oxdog Ulbroka” sarūpē “Lekringa” florbolistiem otro zaudējumu sezonā

17/05/2021 23:04

“Apelsīns”/”Oxdog Ulbroka” komanda pirmdien svinēja uzvaru “Elvi Florbola līgas” vienīgajā spēlē. Ulbrokas florbolisti savā laukumā ar rezultātu 9:3 (3:0, 4:3, 2:0) uzvarēja turnīra līderi Cēsu “Lekrings”, kas piedzīvoja otro zaudējumu sezonā.

Mājinieki pirmo periodu uzvarēja ar 3:0 un turpmākajā mača gaitā ne reizi nebija iedzinējos. “Apelsīns”/”Oxdog Ulbroka” komandā ar četriem gūtiem vārtiem izcēlās Rolands Kovaļevskis, bet divi vārti un divas piespēles bija Matīsam Kristianam Morozovam. Viesiem maču ar 2+1 noslēdza Kevins Šmits, kurš piedalījās visos trīs gūtajos vārtos. “Apelsīns”/”Oxdog Ulbroka” turnīra tabulā ieņem stabilu trešo vietu, bet “Lekrings” jau nodrošinājusi uzvaru pamatturnīrā.

Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta “play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem. Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos. Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.