“Apex Legends” “Awakening event” – ko no tā sagaidīt?

21/06/2022 10:57
Nokopēts

Šodien gaidāmi lieliski jaunumi visiem “Apex Legends” cienītājiem “Awakening event” ietvaros. Atjauninājumā tiks pievienoti vēl nebijuši kosmētiskie uzlabojumi, “Valkyrie” spēlētāji tiks iepriecināti ar iespēju iegādāties “Heirloom” – šī varoņa jeb leģendas īpašo ieroci, kā arī norisināsies “Lifeline town takeover” pasākums. Tāpat atgriezīsies “Battlefield” raksturīgā spēles disciplīna “Control” – šoreiz “World’s Edge” kartes teritorijā.

“Awakening event” norisināsies neilgi pēc īsfilmas “Ģimenes bizness” iznākšanas, kas veltīta “Lifeline” varoņa pagātnei. Lai gan šīs video sērijas ar nosaukumu “Stories from the Outlands” pārsvarā tiek radītas, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem varoņiem, dažas no sākotnējām leģendām arī ir ieguvušas savu stāstu šādā formātā, kam parasti seko kāds lielāka apjoma atjauninājums. Videoklipā atspoguļotais “Lifeline” laupīšanas aprīkojums, apģērbs un kopējais izskats gaidāms kā jaunākais šī varoņa kosmētiskais uzlabojums.

“Lifeline town takeover” izpaudīsies ar īpašu vietu “Olympus” kartē. Tā būs klīnika, kas atradīsies starp “Gardens” un “Grow Towers” teritorijām. Spēlētāji var sagaidīt biežas tuvcīņas šajās telpās, taču pārņemot kontroli pār šo zonu, var iegūt milzīgas priekšrocības. Klīnikas pirmā stāva centrā atradīsies “Med-bay” platforma, kas dziedina spēlētājus, kamēr vien viņi atrodas uz tās. Panākumu atslēga varētu būt šīs vietas kontrolēšana, tomēr to apgrūtina daudzie leņķi, no kuriem citas komandas var veikt uzbrukumus.

Kā jau minēts, “Control” disciplīna šoreiz ļaus izbaudīt arī “World’s Edge” teritoriju. Kartes mainīsies ik pēc laika un to rotācijā “Lava Siphon” lokācija pievienosies jau iepriekš šīs disciplīnas ietvaros izjustajām “Storm Point” kartes “Barometer” un “Olympus” kartes “Hammond Labs” teritorijām. Papildus visam tam “Apex Legends” fani varēs savā īpašumā iegūt 24 jaunus kosmētiskos uzlabojumus. Tiem, kas iegādāsies pilnu kolekciju, līdz ar to komplektā saņems pārsteigumu – “Valkyrie” īpašo ieroci, kas ir šķēps. “Awakening event” gaidāms šodien plkst. 20:00.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām