“Apex Legends Mobile” – vai jauna e-sporta disciplīna?

28/05/2022 12:04
Nokopēts

E-sporta nozare attīstās ar katru dienu un “Apex Legends” (Apex) disciplīna nav izņēmums. Vairums “Apex” spēlētāju ir pazīstami ar “Apex Legends Global Series” (ALGS) – “Electronic Arts” (EA) rīkotu pasaules mēroga turnīru vairākos posmos, kas ļauj gan profesionāļiem, gan vienkārši meistarīgiem spēlētājiem sacensties par balvu fondu miljons dolāru apmērā un skatītāju apbrīnu visapkārt zemeslodei.

Kad tika paziņots par “Apex Legends Mobile” iznākšanu, daudzi spēlētāji prātoja, vai šī spēle sekos tās konsoļu un “PC” platformas priekštecim, iekļaujot kādas sacensības vai turnīru sēriju. Lai gan spēlei ir atsevišķs nosaukums, “Apex” cienītājiem būs pazīstami tādi aspekti, kā spēles režīmi, kartes, ieroči, to uzlabojumi un cits aprīkojums.

https://twitter.com/PlayApexMobile/status/1526578532838776833

Produkta galvenais veidotājs Maiks Hofs sacīja, ka, lai gan komanda vienmēr ir atvērta un cenšas panākt, lai “Apex Legends Mobile” 2022. gadā būtu sava e-sporta vieta, tās pašreizējā prioritāte ir nodrošināt, lai spēle būtu stabila un spēlējama dažādām lietotāju auditorijām pirms sacensību iespēju izpētes. “Respawn Entertainment” vēlas nodrošināt, lai spēlei būtu pietiekami spēcīga kopiena, kas atvieglotu šos centienus, jo tieši spēļu entuziastiskās kopienas ir e-sporta mugurkauls.

“Lai gan mums nav skaidru plānu par e-sportu uzreiz, mēs pastāvīgi strādāsim un aktīvi apsvērsim to,” izteicās Hofs. Pašlaik vēl nav skaidra scenārija par “ALGS” skatuvi, kurā būtu iesaistīta šīs “Battle Royale” spēles mobilā versija, tomēr Hofs atzina, ka komanda turpinās strādāt, lai šī ideja agrāk vai vēlāk realizētos. Jāpiebilst, ka dažas organizācijas jau gatavojas šim solim un noslēdz sadarbības līgumus ar spēlētājiem, kuri sacenstos “Apex Legends Mobile” disciplīnā. Viena no pirmajām šādi rīkojusies panākumiem bagātā komanda “TSM”, iekļaujot savā sastāvā spēlētāju “Sonho”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām