Apskatniece: “Mavs” treneris teicis Dončičam, ka viņam jābeidz ar nīdēšanu noskaņot tiesnešus pret sevi

14/06/2024 21:28
Nokopēts
Luka Dončičs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vairākkārt uzsvēris Lukas Dončiča vājās vietas, gan publiski, gan privātās sarunās, atklājusi ESPN apskatniece Ramona Šelberna.

“Trīs sezonās, kopš Kids vada “Mavericks” ar Dončiču sastāvā, viņš slovēnim atklāja vairākas lietas – viņam jābeidz ar nīdēšanu noskaņot tiesnešus pret sevi, viņam jāpieliek konsekventākas pūles aizsardzībā, viņam jāuzlabo fiziskā forma, lai viņš būtu labākais spēlētājs tad, kad komandai tas ir vajadzīgs, Kids to teicis gan publiski, gan privāti,” raksta apskatniece.

Jāatgādina, ka NBA finālsērijas trešajā spēlē, kurā “Mavs” ar 99:106 zaudēja Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Bostonas “Celtics” un nonāca iedzinējos sērijā ar 0-3, Dončičs sešu piezīmju dēļ nevarēja palīdzēt komandai mača izskaņā, par ko viņš izpelnījās kritiku no ekspertiem un žurnālistiem, vēlāk arī pats Dončičs atzina, ka viņš pievīla komandu.

Gaidāmajā naktī plkst. 3:30 pēc Latvijas laika tiks aizvadīta finālsērijas ceturtā spēle. Uzvaras gadījumā “Celtics” kļūs par čempioni.

Dončičs pēc fināla trešās spēles atvainojies komandai par viņa izraidīšanu no laukuma

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.46
4.6
4.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām