Apskatnieki: “Blue Jackets” jāpastiprina vārtsargu līnija

Elvis Merzļikins, sportazinas.com
Elvis Merzļikins | Foto: Twitter.com/AlisonL

Prestižā medija “The Athletic” apskatnieks Ārons Porclains uzskata, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas “Blue Jackets” situācija ar vārtsargiem vēl joprojām nav skaidra.

Žurnālists citē Kolumbusas ģenerālmenedžera Jarmo Kekalainena vārdus, kurš tic Jonasa Korpisalo un Elvja Merzļikina duetam, taču pats Porclains pauž viedokli, ka abi vārtsargi vēl ir gados jaunie, un viņiem nav NHL līmeņa pieredzes. “Korpisalo (25) četru gadu laikā aizvadījis 81 spēli, bet Merzļikins (25) nekad nav spēlējis NHL izmēra laukumos”, raksta apskatnieks.

Par Kolumbusas problēmām ar vārtsargiem spriež arī “USA Today”. Rakstot par komandu aktivitāti pēc brīvo aģentu tirgus atklāšanas, Kevins Allens prognozē, ka “Blue Jackets” pēc pamatvārtsarga Sergeja Bobrovska aiziešanas būs jāparaksta vēl vienu vārtsargu. Apskatnieks uzskata, ka viens no kandidātiem uz Bobrovska aizvietošanu varētu būt “Islanders” vārtu vīrs Robins Lēners.

Jau ziņots, ka vasarā Merzļikins parakstījis viena gada līgumu ar “Blue Jackets”. Vārtsarga alga būs 874 tūkstoši ASV dolāru (ap 767 tūkstošiem eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par