Apskatnieki prognozē Šilova nākotni “Canucks” sistēmā

09/09/2023 08:32
Nokopēts
Artūrs Šilovs

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieki Tomass Drenss un Harmans Dajals dalījušies pārdomās par Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras “Canucks” vārtsarga Artūra Šilova gaidāmo sezonu.

“Vienmēr ir grūti paredzēt situāciju ar vārtsargiem. Ir iespēja, ka Šilovs jau 22 gadu vecumā var pārsteigt un kļūt par nozīmīgu daļu NHL komandā,” raksta medijs. “Šilovs noteikti gaidāmajā sezonā aizvadīs spēles NHL, bet attīstības labad nebūtu liela jēga viņu izmantot kā otro vārtsargu lielajā komandā. Sezonas pirmajos trīs mēnešos “Canucks” ir tikai divas “back-to-back” spēles, kas nozīmē, ka Demko spēlēs ļoti daudz. Šilovam labāk būtu, ja viņš būtu pirmais numurs AHL vienībā, jo īpaši tāpēc, ka viņš iepriekšējās sezonās izlaida spēles pandēmijas dēļ.”

“Spensers Mārtins bija lielisks aizvadītās sezonas izskaņā. Cīņa starp viņu un Šilovu var būt cieša, taču, padomājot par attīstību un nākotni, saprotiet, ka Šilovam vislabāk ir pavadīt vēl vienu sezonu AHL. Šī Šilovam būs nozīmīga sezona, jo no tās ir atkarīgs, vai vēl pēc sezonas viņš kļūs par pilnvērtīgu NHL vārtsargu. Ja Šilovs tiks pie savas iespējas NHL, ja viņam tiks dotas daudzas spēles vai kāda vārtsarga ilgstoša savainojuma dēļ viņš ilgāk aizkavēsies NHL, tad viņam būs iespēja “izlauzties”, pierādot sevi organizācijai un visai līgai,” uzskata apskatnieks.

22 gadus vecais Šilovs Vankūveras kluba rindās aizvadītajā sezonā debitēja NHL, kur piecos mačos svinēja trīs uzvaras un vidēji ielaida 2,75 ripas. Amerikas Hokeja līgā (AHL) Ebotsfordas “Canucks” sastāvā viņš 38 mačos izcīnīja 26 uzvaras, kas bija viens no labākajiem rādītājiem līgā.

Viņš tāpat aizvadīja fenomenālu pasaules čempionātu, laukumā dodoties desmit pasaules čempionāta spēlēs, tikai pirmo maču neaizvadot pilnībā. Vārtsargs palīdzēja Latvijas izlasei izcīnīt septiņas uzvaras, atvairīja 92,14% metienu un ielaida vidēji 2,2 ripas. Latvija tika pie bronzas medaļām, bet pats ventspilnieks tika atzīts par labāko vārtsargu un vērtīgāko spēlētāju.

Žurnālists: Šilovam savu komandu bieži nav jāglābj, jo viņš ir ļoti gudrs un efektīvs

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām